Jump to content

Problem podizanja temperature


RenatoZg

Recommended Posts

U renault manualsima kazu da nivo antifriza u posudi nebi trebao prelaziti pola na hladan motor. Kad je vruc nivo se digne na max. Ako ga hladnog stavis na max onda kad se ugrije moze nabit previse tlaka u posudu

Papatalk

Link to comment
Share on other sites

Hm, u kojim to Renault manualsima ? To je netko malo sjebo nivelaciju jer ako moze do max nabit previse tlaka onda je to drek rješenje.

Link to comment
Share on other sites

Sad...ili sam kad sam pobrao zeca..odvalio neku zicu pa zato ne pali ventilator ...ili sam pretocio vodu..ili je termostat zaglavio a uz to jos i otisao kontakt sa ventilatorom?? I jos jedna stvar..nije bilo problema dok nisam poceo prckat po zaruljicama kabine (ledice) i spojio zvicnike od kucnog kina u gepek...znam da nema veze s tim al da i to napomenem...i jos na to sve...kao sto rekoh, udario sam jadnog zeca i odvalio mi je plastiku koja je ispod prednjeg lipa i pokriva prostor killera...ne fali vode..ponavljam...ovo je sou program sad vec Hahhahha

Poslano sa mog LG-H525n koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.