Jump to content

Renault Fluence Limited Edition


zgfluenceLE

Recommended Posts

Da ne bi bilo nismo znali, potencionalnom buducem kupcu fluencea zelim napisati da na 15809km cekam mijenjanje ulja. Naravno camim cekajuci i ispijajuci kafu koju je posluzila jedna zgodna plava konobarica. E sad, posto je kafa 12 kn, a izmjena ulja besplatna, da li biti cicija i dat konobarici 12 ili 15? Mislim kuna,ne centimetara. Nemam toliko. Mozda ako mi je bas ono full dobar dan. Ali moram se dobro potruditi. 8bcac89409ecd50585a7404e41769904.jpg3adb64b749cb5c96bf393f275a2bb958.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas toliko lijep, a i cinjenica da vozim renola nebi mi pomogla. Zato napominjem da sam mislio na kune.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mislim da toj konobarici i ne treba ništa više no što su osmijesi zadovoljnih kupaca obližnjeg Renault salona tj servisa. :D :D :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mucko djubre, znas ti znas onda o cemu ja pricam. Simpa cura. Ali bas ono simpa. Evo gotov auto, ulje i filter promijenjen na racun kuce, tj My revision usluge odrzavanja... Akolko dam joj dao...e to cemo nekom drugom prililom. A ima zarazan osmjeh do boli... uljepsala mi ovaj kisni dan vise nego sto je promjenjeno ulje i filter na fluenceu. d0c28bb7123110aa67cf8c47cd3038ea.jpg

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mucko djubre, znas ti znas onda o cemu ja pricam. Simpa cura. Ali bas ono simpa. Evo gotov auto, ulje i filter promijenjen na racun kuce, tj My revision usluge odrzavanja... Akolko dam joj dao...e to cemo nekom drugom prililom. A ima zarazan osmjeh do boli... uljepsala mi ovaj kisni dan vise nego sto je promjenjeno ulje i filter na fluenceu. d0c28bb7123110aa67cf8c47cd3038ea.jpg

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

U taj servis si bio sada i nadam se nikad više, bez obzira na konobaricu:jez:. Ti "majstori" ne znaju ni aauto spojit na komp pa su meni pričali kako sam pokupio vodu u gorivu, a trebalo update softwarea motora napravit. :trk:od tamo.

Link to comment
Share on other sites

Fabi, ovo je servis u ZG, njihova poslovnica na Samoborskoj. Valjda nemaju intelektualne duplikate ovdje, bar se nadam. U krajnjem slucaju, Fluence nije ni zasluzio bolji tretman ako uzmem u obzir kako je kvalitetno turski sklopljem. Da nije izmjena bila besplatna, ne bi ni ulje promijenio prije 30000 km ma koliko to bilo nepravilno postupanje. No, ta konobarica...uh... ne znam jel cvrci plastika u fluencu ili u mojoj glavi...

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

U taj servis si bio sada i nadam se nikad više, bez obzira na konobaricu:jez:. Ti "majstori" ne znaju ni aauto spojit na komp pa su meni pričali kako sam pokupio vodu u gorivu, a trebalo update softwarea motora napravit. :trk:od tamo.

ma daj fabi ako je konobarica zgodna nema veze kako popravljaju  vidiš kako je i zgfluence sad sa osmijehom zaboravio je na sve auto probleme!

možda bi i tebi trebala jedna takva pa i ti ne bi više mislio na kvačilo i kvrckanje auta nego na kvrckanje nje ha ha ha

Link to comment
Share on other sites

Baš me jutros u vožnji iz laganog polu sna u 8h probudilo cvrčanje i škripanje, kad imam što vidjeti...

U susret mi dolazi Fluence na cesti prema Jankomirskoj bolnici, iako je kiša padala i sve je šumilo čuo sam kako škripucka. Nije mu ni DRL pomogao, iako je izgledalo kao da lebdi iznad ceste.

Morao sam mu blicnuti [emoji106]

Uh, ovaj tren ga ponovno vidjeh.

Sad samo klizi i lebdi.

Bit će da je do ulja [emoji23] [emoji23] [emoji23]

A vlasnik ima smajlić od uha do uha.

Link to comment
Share on other sites

A to si ti bio. Jos mi bilo cudno da 2 puta bijeli citroen blica... na istoj cesti. :-)

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Jedino me ti primjetis. Sumnjiv si nekako. Te na autocesti prema Zg me vidis i snimas kamerom, pa kod Konzuma prepadas, sad kod Kauflanda blicas. Daj mi reci sljedeci potez da se pripremim, otusitam ili sto god vec... ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mata, to je stav i dobrog dijela djevojaka pred narodnjačkim klubovima, pa opet sve završi nekako... :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mata je inace iz službe državne sigurnosti, i da, zna i ime i broj plavuse koja te osvojila i to nije ništa slucajno, kao sto nije slucajno da vozi citroena.

Link to comment
Share on other sites

čekaj malo i meni je jednom nekakav bijeli citroen berlingo trubio ali nisam reagirao jer ne znam nikoga tko to vozi..

Mata? pa ne prati valjda i mene i moje plavuše?

Link to comment
Share on other sites

Sva ta skripanja i problemi s ovjesom su vecinom zbog konobarica i cura iz kladionice... Jednostavno previse aktivnosti u autu i eto problema. Naprezanja materijala su nevjerojatna.Zato opruge pucaju. Ako je stvarno tako dobra onda ne bi deckima u servisu zamjerio nista, ali ako je kriva smjena sravnio bi servis u razini temelja....

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

čekaj malo i meni je jednom nekakav bijeli citroen berlingo trubio ali nisam reagirao jer ne znam nikoga tko to vozi..

Mata? pa ne prati valjda i mene i moje plavuše?

Aa ne, ne..

Mata ne vozi Berlingo, ali bit ce da je netko od kolega iz SOA-e [emoji4]

Mata je danas samo četvoricu sa foruma pratio.

Jbg ne stignem više [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Fabi, ovo je servis u ZG, njihova poslovnica na Samoborskoj. Valjda nemaju intelektualne duplikate ovdje, bar se nadam. U krajnjem slucaju, Fluence nije ni zasluzio bolji tretman ako uzmem u obzir kako je kvalitetno turski sklopljem. Da nije izmjena bila besplatna, ne bi ni ulje promijenio prije 30000 km ma koliko to bilo nepravilno postupanje. No, ta konobarica...uh... ne znam jel cvrci plastika u fluencu ili u mojoj glavi...

 

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

 

 

kod njih kupio twingo. Tam cu njega servisirat.

koji birc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.