Jump to content

Laguna 2 1.6 16v 2005 - Maglenke


tonci.tolic

Recommended Posts

Recimo  sitacija gdje mi se desilo da mi treba zadnja maglenka, a prednja ne je vožnja u koloni po magli gdje sam ja zadnji u koloni.....

Prednje maglenke od odbljeska mogu smetati vozaču ispred, a meni treba zadnja maglenka da me auto koji dolazi iza mene vidi na vrijeme.

Sa ovakvim rasporedom prekidača to nije moguće izvesti.

Link to comment
Share on other sites

Recimo  sitacija gdje mi se desilo da mi treba zadnja maglenka, a prednja ne je vožnja u koloni po magli gdje sam ja zadnji u koloni.....

Prednje maglenke od odbljeska mogu smetati vozaču ispred, a meni treba zadnja maglenka da me auto koji dolazi iza mene vidi na vrijeme.

Sa ovakvim rasporedom prekidača to nije moguće izvesti.

Prednja maglenka rijetko smeta, zato je dopuštena za razliku od stražnje. A kod L2 su zadnje maglenke jako zahebane :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.