Jump to content

Renault Clio Sport 197


Branx

Recommended Posts

Kako ti se čuo ovaj alpine setup koji je došao s autom? Iz koje je to godine cca? Hrpa kutijica, ne mogu ni zamislit za što je svaka..

Čuj, ja i dalje mislim da ovaj Alpine ima bolji zvuk, gotovo od svih novijih uređaja... nije ni čudo da se još uvijek koriste stari 9855 Alpinei za sound quality.

Ovo ima svoj sound procesor, hrpa podešenja, vremenska korekcija, filteri, čuda... 2010. je to sve skupa...

A kutijice, u oglasu sam napisao čemu svaka služi, kod Alpine high class uređaja sve dolazi modularno...

Link to comment
Share on other sites

Čuj, ja i dalje mislim da ovaj Alpine ima bolji zvuk, gotovo od svih novijih uređaja... nije ni čudo da se još uvijek koriste stari 9855 Alpinei za sound quality.

Ovo ima svoj sound procesor, hrpa podešenja, vremenska korekcija, filteri, čuda... 2010. je to sve skupa...

A kutijice, u oglasu sam napisao čemu svaka služi, kod Alpine high class uređaja sve dolazi modularno...

Cuo si kako svira Alpine koji ti je bio unutra? Hoćes reci da Pioneer svira losije? Ova multimedija.

Link to comment
Share on other sites

Cuo si kako svira Alpine koji ti je bio unutra? Hoćes reci da Pioneer svira losije? Ova multimedija.

Ne mogu usporediti direktno jer je Alpine bio na lošijim zvučnicima i bez pojačala...

Pioneer ide na pojačalo i na DLS-ove.

Link to comment
Share on other sites

Doma su dijelovi sa dipanja samo nikako ih već dva-tri dana stavit u auto.

Jako sam super zadovoljan kako je ispalo, pogotovo nakon moje ideje da doda malo crne boje u lak kad bude lakirao, potpuno drugi komadi - dublje i ozbiljnije odmah izgleda to dipanje.

Dečko radi mrak, nemam zamjerke.

9e879340613daadf2ed0acf297f7a22d.jpg

486980f459d8555c0a40e25b1232708d.jpg

1f3461d561f7ceb5b01156aaca0f618c.jpg

a86a9ed738f13e7d8ddb28d2bc8a41ca.jpg

251c1680c23a3fa1e16d5f43e69fd6dd.jpg

cad55a702a3d8bc9a0f4ccaa840280f8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Fijuuuu kak si mogao jeftinije proci [emoji3]

Original tepisi za sporta? Teško..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel bas mora biti iz Renaultovog ducana ili je problem u natpisu?

Nakupovao sam se razno-raznih tepiha za po 200-300kn, za razne aute, ni jedan nije ni blizu originalu po trajnosti i kvaliteti.

Ovaj unutra trenutni Sport original je iz 2008 i još je cijeli, jedino se stanjio ispod pa se sada počeo frkati.

Neke stvari se isplati uzeti OEM.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja imam isto u autu orginal...mislim da cak pise da je iz 2015 pa je lagano poceo se stanjiti...Gledao sam na fb neku firmu...svi zivi ih hvale...jos i natpis biras, boju...kopce...sve po pe-es-u :D

Link to comment
Share on other sites

Možda ovo?

https://www.facebook.com/Autotepisi/?fref=ts

Imaju 3 različite cijene za tekstilne tepise. Riječi hvale za onaj najskuplji, stvarno je debel i mekan, kao u jaguarima i višim klasama BMWa.

Frendu su prvo krivo tepih bili napravili, odmah 3. dan stigao novi tepih i pustili su da zadrži onaj s greškom. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Konačno stavio sve u auto i namontirao HU i ostale gluposti... ipak malo svjetlije uživo izgleda, bas sam zadovoljan:

11195031bf38d065bc74bb0849643162.jpg

cfd0cc7c4be20ab1c83a3bc16952ba6e.jpg

24bb5db6331281341f6361b2a628e74d.jpg

47775334312935707af5efa30026c810.jpg

Sa izvučenim ekranom, samo za Zrmija :D

f993d1b2245a8d47617991bd4900ff4b.jpg

bb343555cd7aa8ef7ae2e1befd47b51f.jpg

Sad još vidjeti jel će pasati žuta RenaultSport naljepnica u desni kut lajsne, pa da kompletiram sa novim tepisima koji imaju žuti obrub i natpis.

To zahtijeva da se auto konačno opere iznutra i izvana, bemti vrijeme...

A i tapatalk baš ubije slike matere mu :D

Link to comment
Share on other sites

Kaj se tempomat/limitator pali na 197 kod gumba ESP on/off-a?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kaj se tempomat/limitator pali na 197 kod gumba ESP on/off-a?

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Da...

Plus naravno kontrole na volanu.

Link to comment
Share on other sites

Kak ti je sjeo okvir radia? Meni nikako nije uspio.

Sjeo je kako treba, mora ga se malo nagovarat :)

S gornje i donje strane uz rubove se mora malo stisnut s prstima/sarafcigerom prema radiju pa onda umetnuti da kopče ulove... ako koristiš sarafcigef zamotaj ga u krpicu ili nešto da ne oštetiš boju na okviru ili konzoli.

Link to comment
Share on other sites

 

Sjeo je kako treba, mora ga se malo nagovarat :)

S gornje i donje strane uz rubove se mora malo stisnut s prstima/sarafcigerom prema radiju pa onda umetnuti da kopče ulove... ako koristiš sarafcigef zamotaj ga u krpicu ili nešto da ne oštetiš boju na okviru ili konzoli.

Probao sam sve zivo dok nisam slomio sam okvir. Sad cekam da mi novi dodje a i to bez rezanja nema sanse da mi sjedne. Okvir oko konzole s kavezom sjeo fenomenalno. Radio ugurao do kraja i zasarafio na kavez. Sve super. Hocu stavit okvir i mogu se kefat. Lega mi je predlizio da isjecem dio malo dublje gdje sjeda , ali to kad napravim onda moram kemijat s dvoslojnom ljepljivom trakom, a da vadim cijeli radio i zezam se opet nema sanse. Pitam se jer okvir konzole mozda nije problem.

Link to comment
Share on other sites

Super je ispao dip...kugla...onak. [emoji6]

Kako rekoh već negdje, OEM je i bila je unutra već, pa mi ju je žao hitit, a vrhunski je feeling jer je i teža od kožne...

Link to comment
Share on other sites

Kako rekoh već negdje, OEM je i bila je unutra već, pa mi ju je žao hitit, a vrhunski je feeling jer je i teža od kožne...

Da, žali bože, košta brdo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kaj ovo svaki put za namještanje klime/puhanja/ventilacije treba uvući radio unutra?

Inače, auto mi je fakat super :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.