Jump to content

Clio 197/200 LPG


Clio16v

Recommended Posts

Imao sam 197-cu na plin, plinski sustav BRC- ugradnja 9000 kn, nikad nikakvih problema sa plinom (auto se već vozi 4 godine na plin), osjećaj u vožnji je taj da auto izgubi nekih  5-10 ks. A ovo šta pričaju da napraviš da ti iznad 4500 rpm prebacuje sam na benzin, čisti gubitak novaca, auto se uredno vrti do max okretaja na plin!!!

Šta se tiče financija, 50-70 kn \100 km (vožnja na plin),  za razliku 100-140 kn \100 km kad se vozi na benzin

Link to comment
Share on other sites

izgubi nekih  5-10 ks.

znaci recimo neki 2.0 max 140-150 ks iz auta te klase bi ga mogao naprati...fino fino s tim plinom...

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Di? Od semafora do semafora? Pa taj auto ni bez plina nije za geodeziju.. kog veseli punjenje brzina po ravnom taj ni ne gleda 197/200

Btw napere te svaki jači dizel sa automatskim po ravnom i kaj sad.. jednostavno nije za to napravljen, dok po zavojima ..ajme koje pile su se micale [emoji6]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pogotovo sa bocunom plina iza, ma super da

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ruske. Nekima nije mali pa ih ne brine dal ce ih itko naprat, dalje itko brzi od njih. Voze se jeftinije nego ja u dizlu a imaju opet ljepu jurilicu...

Jebao vas vec taj mentalitet protiv plina...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.