Jump to content

renault megane ll 1.6 16v check injection


markot19

Recommended Posts

gledano osciloskopom dok je hladan daje mu puls kad se ugrije i upali check injection tada se izgubi puls

Link to comment
Share on other sites

To bi značilo da do injektora nije jer nema pulsa iz ECU-a. Ako je to na izlazi iz ECU-a (da nije kabel), onda je do njega problem. Nešto ga prekida kad se ugrije, dal je neki lem na njemu ili što god već, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Btw, ne mogu editirati, ali manual kaže da se check injection + SERVICE lampica pali i kada nešto ne štima sa ECU-om.

I dodatan info na koji moraš pripaziti, a tiče se isključivanja pulsa od ECU-a (a možda te vraća na početak):

Note:
- In comparison to the Sagem 2000 injection,
Sagem 3000 has the following functions:
• injection cut-off to cylinders causing misfiring,
• appearance of a fault indicating non-conformity
of the flywheel target.

Link to comment
Share on other sites

sad mi se zna i kad je topl,a ugasi check injetion i svijetli samo service i lampica od kompjutera i tad počne dobro radit bez trokiranja i čim ga ugasim i upalim vrati na check injection i tak opet

i da li se taj sagem ecu množe popravit ak je lem

Link to comment
Share on other sites

Danas napokon pronašao odgovarajućeg majstora koji si je dao truda i otklonio kvar; injektor br 2 riknuo , zbog loše postavljenih instalacija od plina prekid žica.

Ugrađen novi injektor i popravljene instalacije plina

Link to comment
Share on other sites

Plinski pogon sam po sebi nije problem, tj. veoma je rijetko problem. Nestrucno ugradjivanje je ogroman problem.

Link to comment
Share on other sites

Danas napokon pronašao odgovarajućeg majstora koji si je dao truda i otklonio kvar; injektor br 2 riknuo , zbog loše postavljenih instalacija od plina prekid žica.

Ugrađen novi injektor i popravljene instalacije plina

Slobodno pohvališ i preporučiš majstora koji je riješio problem...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.