Jump to content

Clio II 1,2 16V - motorno ulje


Del Piero

Recommended Posts

Pa ne znam baš da je tako, ja sam uzeo 2 lit. ulja za getribu i platio sam ih 96 kn. Redovna cijena u svim trgovinama je bila između 75 i 80 kn za litru.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Možda čiste stare zalihe ulja jer naručuju nove, pa daju sve na -40%....

Link to comment
Share on other sites

da je tako, onda bi ulje koje je u tokiću npr 5 litara 200 kn bilo kod njih 120kn ali nije tako, jel da.. dakle možda je čudom ispalo da si te 2 litre platio malo, ali inače se cijene ne razlikuju puno.. tokić sa karticom -20% i krešo sa -40% ispadne isto.. usporedi ostale artikle, ja sam bio prije 2 tjedna u kreši i gledao, cijene su ko i drugdje. par kuna gore-dolje..

Link to comment
Share on other sites

U tokicu sa njihovom karticom to ulje me ispada oko 120 kn. U Kreši 96 kn. I sad ti meni kažeš da sam to platio nekim čudom. Elf 5-40 je 131 kn 5 litara kanta , kod Tokića sam to platio 199 kn.

Mislim da ne moram dalje više ništa pisat.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

dobro a koje je "TO" ulje, koja marka i koja vrsta? uglavnom prije mjesec dana sam radio servis i kupio dosta toga, cijene su bile iste ili razlika par kuna.. nešto sam kupil u kreši, nešto u tokiću, nevezano uz cijene.. 

ta njihova "akcija" traje već godinu i pol.. da netko radi bez rabata toliko dugo, već bi mu bio ključ u bravi..

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Pa jesam ti napisao, ELF 5w-40 za benzinca je 131 kn. Uzmi telefon i zovi ak ti nešto nije jasno.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

pitao sam za getribu koje si kupio bokte.. NPJ ili NPF?

kaj si nervozan? netko ti radi u kreši pa reklamiraš? meni je radio jedan frend tamo na zagrebačkoj godinama pa dao otkaz jer je sve otišlo u k***..

za motor i ja nabavljam po 150kn total 5w40..

Link to comment
Share on other sites

Nitko mi ne radi u Kreši niti u jednoj drugoj trgovini auto djelova. Inače ne kupujem u Kreši jer mi nije usput i imaju nešto jače cijene od drugih, ovo za ulje mi je kolega rekao pa sam išao kupit.

Za getribu sam ovo ulje uzeo

0d4641343200c55fe1ce9b202ed511af.jpg

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

to ulje je i u tokiću 55kn sa karticom. 

svim uljima su pale cijene i to drastično, nekad je bilokoje 5w40 bilo 75kn po litri a sad je 45 kn.. 

jedino je selenia skupa ostala, bilo u kreši il negdje drugdje.. nema ispod 70kn po litri..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.