Jump to content

Megane I 1.4 8v - gubi vodu, pukla cijev od auspuha... Preporuka za servis?


Fr4n

Recommended Posts

postoji varijanta sa alu karterom, mislim da je u toj verziji išlo 3,5 lit + 0,5 lit ako se mijenja filter

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Jbt citava buka od toga da ti auto ne trosi ulje :)

Cuti i vozi i rjesi spuh..

I napravi mali servis pod obavezno. A tad ce se i osjetiti ako ima benzine u ulju ili vidjeti voda.

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Auspuh je rjesen, a za servis i dalje ne znam kod kog da odem... Morat cu jos istrazivati okolo dok ne dodem do nekog majstora koji zna sta radi...

Link to comment
Share on other sites

znači i dalje se voziš na starom ulju koje je izgubilo većinu svojih svojstava? :goni:

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno da i dalje voziš skoro 4 godine staro ulje. Pa zamijeni to pobogu, 3 litre ulja 100 kn, filter 40 kn!

Često se mehaničari zajebu s ovim motorom i ubace 4 litre ulja, a ide 2,9 skupa s novim filterom.

Možda je neki genijalac tako napravio prije 3,5 godine

Iskreno nebi se opce cudio da su napravili takvu glupost... Ipak su oni ovlasteni genijalci koji veze s vezom nemaju... Servis moram pod hitno napravit, treba to staro ulje pustit da iscuri van i stavit frisko, novi filter i ostali potrosni materijal... I dalje sam u potrazi za majstorom...

Link to comment
Share on other sites

znači i dalje se voziš na starom ulju koje je izgubilo većinu svojih svojstava? :goni:

Auto stoji i ceka da se nade neki dobar majstor :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da jako komplikujes to s serviserom.. al evo ako bas oces preporuku, AutoTonkovic, kristijan1710

Znam, al trebam dobrog majstora zato jel ce mi trebat za Megana II uskoro, i kad se nađe takav da njemu mogu stalo ic, a ne da mjenjam majstore i servise ko carape... :)

Link to comment
Share on other sites

ma netreba ti dobar majstor za promjenu ulja..to može i dijete od 10godina promjenit ako ima kanal..kontaktiraj čardaka u lomnici,on da je dobar vele..

Link to comment
Share on other sites

ma netreba ti dobar majstor za promjenu ulja..to može i dijete od 10godina promjenit ako ima kanal..kontaktiraj čardaka u lomnici,on da je dobar vele..

Znam da netreba za ulje, al imam jos i Megana II pa ak se nedaj boze desi neki veci kvar ili nesto da znam kome da odem prvo... Hvala na preporuci raspitat cu se oko njega :)

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ma netreba ti dobar majstor za promjenu ulja..to može i dijete od 10godina promjenit ako ima kanal..kontaktiraj čardaka u lomnici,on da je dobar vele..

Baš sam htio reci za Čardaka. On je nekada radio u ovlaštenom. 097 6766 436, Krešo

Link to comment
Share on other sites

Isap osim auspuha radi i izmjene ulja. Tko ne treba nikakve druge radove po autu uopće nije loša varijanta.

Link to comment
Share on other sites

Baš sam htio reci za Čardaka. On je nekada radio u ovlaštenom. 097 6766 436, Krešo

Hvala jos jednom, mislim da je to ono sto sam trazio :)

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.