Jump to content

Renault "papučica kvačila"?


stanislav

Recommended Posts

Vozio sam do sada nekoliko renola, od clio-a II/III, megana II/III, lagune i na svima je papučica kvačila pre visoka te moram digniti nogu/stopalo da bi ju stisao...

To mi je užasno iritantno, da li samo ja imam taj osjećaj ili i vi...

Link to comment
Share on other sites

Meni na lag 2 ne smeta, od prvog dana mi je ok. Vjerojatno je zbog stila voznje. Probaj podesiti sic, da si prilagodis papucice ako ti je iritantno.

Poslano sa mog Lenovo A806 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod kvacila moje zna skripati pa sam ga podmazivao. To traje par mjeseci pa opet. Bio sam se sagnuo i namjestu gdje papucica radi ima kao neki lezaj ili cilindar i iz njega sve smedje izlazi kad sam prskao da ocistim. Naime papucica mi ima lufta lijevo desno bas dosta jer od tamo luft dolazi. Jel to tak normalno ili se pojeo lezaj? Mora li ici nova papucica ili se to moze rijesit ako neko zna?

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod kvacila moje zna skripati pa sam ga podmazivao. To traje par mjeseci pa opet. Bio sam se sagnuo i namjestu gdje papucica radi ima kao neki lezaj ili cilindar i iz njega sve smedje izlazi kad sam prskao da ocistim. Naime papucica mi ima lufta lijevo desno bas dosta jer od tamo luft dolazi. Jel to tak normalno ili se pojeo lezaj? Mora li ici nova papucica ili se to moze rijesit ako neko zna?

Što još nisi promjeno pilu, pardon kantu :rolleyes:.

Vidjeh te neki dan kod euroherca, autić jako lijepo izgleda vidi se da držiš do njega :yeah:

Možda samo nisi naviko na to, meni je to normalno.

Ma jesam, već godinama vozim renault al s vremena na vrijeme mi počne ići na živce. Možda imam malo stopalo - 41 :)

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Vozio sam do sada nekoliko renola, od clio-a II/III, megana II/III, lagune i na svima je papučica kvačila pre visoka te moram digniti nogu/stopalo da bi ju stisao...

To mi je užasno iritantno, da li samo ja imam taj osjećaj ili i vi...

evo ti tocan uzrok i pripadajuce rjesenje:

http://www.renault-klub.hr/forum/index.php?/topic/49624-visoka-pedala-kvacila-kod-20-dci/

Link to comment
Share on other sites

samo nitko ne uslika taj gumeni stoper 2015. godine

A neće lini Dalmatinci malo se sagnut pa uslikati [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Moze li se ovaj prekidac spuszit nize cca 5-10mm...? Vidim da ima kao navoj...prekidac od kvacila je u pitanju

20170315_100601.thumb.jpg.e4084732ffbfb620170315_100552.thumb.jpg.640a7163e41ccf

Link to comment
Share on other sites

Ako ima 2 matice,sa obje strane metalnog nosača,onda se može podešavati hod tipkala/prekidača.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi baš jasno... Što se dobije s spuštanjem tog prekidača?

Link to comment
Share on other sites

Uloga mu je 2in1 prekidac/granicnik

Zvuči zanimljivo, isprobaj pa javi"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Danas sjeo u novi Megane IV i Talisman, ista situacija kao i kod mene papučica kvačila je visoka:nezna:

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.