Jump to content

P: Gume po VRHUNSKIM cijenama, svih marki i dimenzija (iz usluge)


Branx

Recommended Posts

Imaš li štogod u ljetnoj varijanti 225/55/17 101W za ponuditi?

Hvala! 

Evo kolega, sve 101W:

l9wJKJ2l.jpg

Branx 

Da li su se za 225/40/18 promjenile cijene ili su iste kao na prvoj stranici...ako jesu molio bih te nove za ljetne i zimske ako nije problem..

Hvala ti

Evo nova ponuda niže...

Zimske:

TTGWFDkl.jpg

Ljetne:

JTWlcvfl.jpg

Ima li cjelogodišnjih u dimenziji 205/55/16?

Ima:

Mc3R57el.jpg

Link to comment
Share on other sites

hvala!

To što je na popisu ima i na stanju? 

Link to comment
Share on other sites

hvala!

To što je na popisu ima i na stanju? 

Da, naravno. 1-2 dana isporuka, ovisno o modelu.

Link to comment
Share on other sites

Zimske 175-65-14?

Evo:

e9028e588393951870a3da441437aab6.jpg

Ima li cjelogodišnjih u dimenziji 195 65 15

I kako ide sa dostavom

Hvala

1ba8d539d519773c6ba93fe825652597.jpg

Dostava je besplatna bilo gdje u HR pri narudžbi seta guma.

Link to comment
Share on other sites

Molim ponudu za zimske:

205/60 16

205/55 16

225/55 17

hvala!

Link to comment
Share on other sites

 

Evo ponude:

 

9ef8c15fd14ba866d302c7c13de22ab8.jpg

Jel ja to dobro vidim, 185/65R15 T TS860 Continental 485kn? Pa onda nisu bas vrhunske cijene, u Bauhausu te iste gume sad po cijeni od 442kn...

Link to comment
Share on other sites

Molim ponudu za zimske:

205/60 16

205/55 16

225/55 17

hvala!

Bok, evo niže:

66914e29cf96c2c53d0c2bece241cad4.jpg

179e296ab25527ca347b8ebb34b7d366.jpg

b4f5803f585308a6536de60bec73cfd2.jpg

Jel ja to dobro vidim, 185/65R15 T TS860 Continental 485kn? Pa onda nisu bas vrhunske cijene, u Bauhausu te iste gume sad po cijeni od 442kn...

Uvijek će se naći neka odredjena guma u nekoj dimenziji negdje na nekoj akciji gdje se bas i ne može konkurirati cijenom. Naravno da ces onda kupiti tamo.

Nekad je i to stari DOT nekad je rješavanje zaliha, tko zna.

U mnogo mnogo drugih dimenzija i modela frend ima daleko najbolje cijene, tako da - svakom svoje.

LP

Link to comment
Share on other sites

Ma nisam ja htio reci da cijene koje nudis nisu dobre, samo me iznenadilo da je ovdje jefitnije a nije niti akcija. Nije mi namjera nikome unistiti posao niti nekoga reklamirati, samo da svima omogucimo sto nize cijene :) Uzeo sam 4 komada, dot je 33 tjedan 2017. Evo ima i ostalih guma, navali narode :)

Clipboard03.jpg

Edited by skinjola
Link to comment
Share on other sites

 Usporedio sam Continental, Bridgestone i Goodyear zimske 175-65-14  - sve redom našao jeftinije u par klikova.

Link to comment
Share on other sites

 Usporedio sam Continental, Bridgestone i Goodyear zimske 175-65-14  - sve redom našao jeftinije u par klikova.

Što si usporedio sa cim i gdje je jeftinije? Jer u Bauhausu imas izlistane cijene samo za Nokian, Eskimo i Continental

Link to comment
Share on other sites

Vulkal i Unikomerc. Svaku koju sam pogledao kod njih sam našao jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Vulkal i Unikomerc. Svaku koju sam pogledao kod njih sam našao jeftinije.

Dobro i kaj sad da ja tebi velim?
Npr. sve gume u Vulkalu u dimenziji gore navednoj 225/55-17 su skuplje nego kod frenda po komadu 50-60-100kn, dakle po setu 300-400kn. Besplatna dostava svugdje u HR.

Kako rekoh - za neke najpopularnije dimenzije koje primjerice Vulkal i ostali veliki kupuju na tone, ne možeš konkurirati cijenom nikako, jer dobiju posebne uvjete. Zato onda ideš i kupiš tamo.

Nije baš kul gnojit moju prodajnu temu, slažeš li se? Pogledaš, nađeš jeftinije, kupiš tamo. Simple as that.

Link to comment
Share on other sites

Tako sam i ja i nije mi palo na pamet da ode pisem da sam nasao jeftinije

Covik radi svoj posal, ako kome neodg. produzi dalje i to je to. Sad treba ic u konzuma i rec da je salama ista jeftinija u kauflanda

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tako sam i ja i nije mi palo na pamet da ode pisem da sam nasao jeftinije

 

Covik radi svoj posal, ako kome neodg. produzi dalje i to je to. Sad treba ic u konzuma i rec da je salama ista jeftinija u kauflanda

Neces ici u konzuma i reci da je u kauflandu jefitnija salama, ali ces otici na forum i napisati da ekipa moze proci jefitnije ako kupuje u kauflandu. Plus na drugim mjestima mozes uzeti na rate bez kamata, sto ovdje ne mozes...

Ako sam ja fulao mjesto da kazem da sam nasao jefitnije gume, ispricavam se, neka moderator makne moje postove negdje drugdje ili pobriše, ali smatram da ako je naslov topica "Gume po VRHUNSKIM cijenama" onda imam pravo primjetiti da one to nisu, bar ne u slučaju modela i dimenzija koje meni trebaju...

Edited by skinjola
Link to comment
Share on other sites

jel moze cijena za zimske 205 50 17 po mogucnosti toyo snowprox

Link to comment
Share on other sites

A kakve bi onda to bile vrhunske cijene? Znaci cijena od npr 649 je vrhunska a od 650 nije vise vrhunska. Na koliko mjesta u Hrvatskoj se prodaju gume-  na karikiram 600 i zakljucak je da samo jedan prodavac ima vrhunske cijene?  Alergican sam na ovakvu tematiku npr prodajem mobitel za 2000kn i zove me tip da ga netko drugi prodaje za 1900.....pa kupi ga tamo koji k. mene zoves...

I da mislim da nikako nije u redu kvariti oglas na ovakav nacin , ako vam ne pase cijena produzite i kupite gume gdje je povoljnije a vidim da iste u minimalno 98 posto trgovina one to nisu....

Za moju dimenziju su ovo i dalje vrhunske cijene pogotovo kad se uzme u obzir da je i dostava besplatna...pa ne zivimo svi u Zagrebu. 

Link to comment
Share on other sites

jel moze cijena za zimske 205 50 17 po mogucnosti toyo snowprox

SnowProx S953 - 739kn, uključena dostava.
Ako trebaš ostalu ponudu, javi.

Link to comment
Share on other sites

pase frendu ta cijena.. dal mogu prosljedit onaj broj za kontak da se dogovori sa covjekom oko uplate i svega?

Link to comment
Share on other sites

pase frendu ta cijena.. dal mogu prosljedit onaj broj za kontak da se dogovori sa covjekom oko uplate i svega?

Naravno, samo spomeni od Branxa s foruma i to je to. :piju:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.