Jump to content

P: Gume po VRHUNSKIM cijenama, svih marki i dimenzija (iz usluge)


Branx

Recommended Posts

 Usporedio sam Continental, Bridgestone i Goodyear zimske 175-65-14  - sve redom našao jeftinije u par klikova.

Skužio odmah kad sam pogledao, nisam htio pisati.

Tako sam i ja i nije mi palo na pamet da ode pisem da sam nasao jeftinije

Covik radi svoj posal, ako kome neodg. produzi dalje i to je to. Sad treba ic u konzuma i rec da je salama ista jeftinija u kauflanda

Nije ni meni padalo na pamet, al baš i nije onda u redu da u naslovu teme stoji "vrhunske cijene".

Za 3 auta doma, niti za jedanog nisam našao nešto povoljno tu

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uzeo sotto zero 3 17 i nigdje nisam našao jeftinije - možda je veća "borba" sa manjim dimenzijama. Drugi po cijeni je bio Mall.hr i Furlan ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Sta se nudi u 205-55-16 za zimu?

Placanje pouzecem?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Sta se nudi u 205-55-16 za zimu?

Placanje pouzecem?

Hvala

0bee4cd96c4ebcafeefb128e3822037d.jpg

Plaćanje uplatom na racun ili cash pri primopredaji...:

Dostava besplatna u cijeloj RH.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Može za zimulje 195 50 15?

Evo ponude:

1eaf81084874bc00cf370cd649312551.jpg

+ još ovo:

Uniroyal Ms plus 77 82h - 449 kn/kom

Besplatna dostava.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja bih molio ponudu za 4 ljetne gume za romobil dimenzija 135/80/13. Ne mogu nać u ponudi neke pristojne, sve su neke kinesko plastične...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel se može možda nabaviti Rally štampa Kumho Ecsta C 03 u 13"? 200/530 R 13 ? Cijena za 2 komada?

Trebao bi još i cijenu za Nankang AR 1, 185/60R13, 2 komada.

Ako ne ide Kumho, onda bi molio ako netko zna gdje se nabavlja Kumho trkaći program u Hrvatskoj.

Edited by cerozg
Link to comment
Share on other sites

Jel se može možda nabaviti Rally štampa Kumho Ecsta C 03 u 13"? 200/530 R 13 ? Cijena za 2 komada?

Trebao bi još i cijenu za Nankang AR 1, 185/60R13, 2 komada.

Ako ne ide Kumho, onda bi molio ako netko zna gdje se nabavlja Kumho trkaći program u Hrvatskoj.

Za trkaće gume kontaktiraj Racing Zone na mail:  info@racing-zone.hr

Link to comment
Share on other sites

Molim ponudu za 225 50 17 i 235 45 17 zimske, GY, Conti, Dunlop. 

Sorry kompa, nisam dugo bio na forumu, jel još trebaš ponudu ili je proš'o voz? :)

 

Ja bih molio ponudu za 4 ljetne gume za romobil dimenzija 135/80/13. Ne mogu nać u ponudi neke pristojne, sve su neke kinesko plastične...

Također sorry na kašnjenju, ima nešto:

e797ae07-2890-4319-a9e9-a47dcbef9bfd.jpg

 

Jel se može možda nabaviti Rally štampa Kumho Ecsta C 03 u 13"? 200/530 R 13 ? Cijena za 2 komada?

Trebao bi još i cijenu za Nankang AR 1, 185/60R13, 2 komada.

Ako ne ide Kumho, onda bi molio ako netko zna gdje se nabavlja Kumho trkaći program u Hrvatskoj.

Poslao sam upit, javim danas još...

 

Link to comment
Share on other sites

Za trkaće gume kontaktiraj Racing Zone na mail:  info@racing-zone.hr

Da li se drže rokova isporuke, imaju li relativno friške gume i općenito kakva su iskustva s njima?

Nažalost, ništa od race programa.

Tak sam i mislio. Hvala na brzom odgovoru.

A cijena za AR1 Nankang 185/60R13? To je poluslick.

Link to comment
Share on other sites

Ak ti veli 15 dana onda računaj 30 [emoji23]

Nema nikad veliki lager tak da nema starih guma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

poluslick 225 35 19 ponuda, tipa ns2r, 595rsr, i sl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Molim ponudu za 225 45 17, trebal bi samo 2 komada... po mogucnosti Hankook Ventus v12 ili Prime 3 il nesto tog ranga (da bude u skladu s ostatkom - v12) s dostavom u Hr (koprivnica ili Cakovec).

Hvala!

Link to comment
Share on other sites

poluslick 225 35 19 ponuda, tipa ns2r, 595rsr, i sl.

Ništa poluslicka u toj dimenziji, ima jedino Yoko AD08R ako te zanima, ali to nije pravi poluslick.

 

Molim ponudu za 225 45 17, trebal bi samo 2 komada... po mogucnosti Hankook Ventus v12 ili Prime 3 il nesto tog ranga (da bude u skladu s ostatkom - v12) s dostavom u Hr (koprivnica ili Cakovec).

Hvala!

V12 EVO2 za 625kn/kom
Prime3 za 599kn/kom

U cijenu je uključena dostava, kao i za sve ostalo...

@Svi, sorry nisam baš često na forumu u zadnje vrijeme...
Ponuda je uvijek aktualna, guma ima na pretek, ako me nema dugo ili trebate odgovor, nazovite direktno frenda, odmah možete dobiti cijene i naručiti, broj je u prvom postu, evo i ovdje:
Antonio - 0911110236

Edited by Branx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.