Jump to content

RKH majce (T shirt) nabava


krcko

Recommended Posts

pošto vidim da su majce skinute s dnevnog reda , znači ajme meni nije mi dobro, neznam gdje su ali se odričem istih valjda će netkome poslužit a novci nek ostane za klub vjernih ljudi renaultu :piju:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ono kad uplatiš pare za majice, a netko ih nije u stanju poslati već pola godine. Pohvale za upravu kluba. I ubuduće, ako nemate vremena za članove kluba, nemojte raditi nikakve akcije. Nikakve majice, dukse, šalice i ostalo. A kamoli pokupiti pare i javiti se svakih mjesec dana. Ja ne znam je li ovo smiješno ili žalosno. Ali vama na dušu. Ja ću preživjeti bez 120 kuna, stvar je principa i odnosima prema ljudima koji su u klubu. A vi to nemate i zato vas može biti sram. Predstavljate RKH i onda se prosipate na majicama koje ne možete poslati već 4 mjeseca .

Kad dobijem majice, vraćam ih nazad. Nakon pola godine mi ne trebaju više.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Danas me u sandučiću dočekala pošiljka sa majcama.

 Baš fino.

Hvala! 

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Danas me u sandučiću dočekala pošiljka sa majcama.

 Baš fino.

Hvala! 

Dobra šala

Link to comment
Share on other sites

Prije Overseasom, oni dođu na mjesto dostave poslije 23h i napišu u izvještaj: Nema nikoga na adresi!

Taman vam stiže pred Biograd, šta se bunite koji k...

Link to comment
Share on other sites

Nije šala frenky... stiglo danas.... isprobao i duljina mi se jako sviđa. lijepo dugačko da mi trbušinu pokrije :hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Nije šala frenky... stiglo danas.... isprobao i duljina mi se jako sviđa. lijepo dugačko da mi trbušinu pokrije :hahahe:

Da si jos malo pricekao mozda bi i dulja bila. XD

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

još ima nade dakle. A i nek ljeto još malo potraje, bit ću čudan na Božić u kratkim rukavima

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo, mislim da sam ja jedini koji je još uvijek bez majice. ako griješim, nije mi lakše

Link to comment
Share on other sites

lako je vama u Zg, samo svratite do šefa, pun mu je gepek majica. Najebasmo mi poštanski slučajevi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Evo i u Novoj godini bez majice. Još me nitko nije zajebao u online trgovini, da sam platio a robu nisam dobio, pa nek ovo bude prvi slučaj

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.