Jump to content

RKH majce (T shirt) nabava


krcko

Recommended Posts

Nemojte misliti da stvaram neku pobunu, ali jeli žalosno da smo mi platili majice prije dva mjeseca i da ih još nismo dobili?

Poslano sa mog MI 5 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi ovo je moj veliki grijeh  :shamed::shamed::shamed::shamed::shamed:,

ja kasnim sa svime pa tako i s majicama,

 

majice ce biti ovaj tjedan gotove, a i svatko ce dobiti mali poklon kao ispriku za kasnjenje, molim vas za jos samo par dana strpljenja

Link to comment
Share on other sites

Do ponedjeljka..... :bat:

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napokon je sve gotovo, za Zagreb u petak 11.8. u 20.30 na Bili podjela majci, ostalima saljem na adresu po zelji. Molim sve kojima treba poslati da mi na pm posalju adresu na koju zele da im posaljem majce.

Jos jednom svima isprike na kasnjenju i hvala na strpljenju.

Link to comment
Share on other sites

Ajde ako netko ima volje i da je sa Trešnjevke sutra na Billi, nek mi uzme majicu. Pičim na more par sati ranije i vratim se u nedjelju. U najgorem slučaju, ako ne može nitko dođem do tebe krcko u Dubravu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ZG ekipa I večeras sam na billi od 20 sati pa ako imate vremena navrnite po majce, ostali sutra ujutro šaljem majce tako da ponedjeljak, utorak stižu na adrese koje ste mi poslali

Link to comment
Share on other sites

Poslat ću curu sa crvenim Meganom po majicu :D . Dam joj ovaj broj mobitela iz potpisa kaj ti piše Krcko :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam baš ja tko bi tu bio vuk, a tko plijen :geek:

EDIT:
Pokupila, sve 5

Edited by Vuco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hm ni dan danas i nakon ostavljene adrese majce nisam dobija, lito odlazi pomalo dugi rukav, tko ima takva iskustva , lakše mi je da nisam sam

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.