Jump to content

RKH majce (T shirt) nabava


krcko

Recommended Posts

siguran sam da hoces, kak i narod uzastopno glasa za svoje zeljene i ako uglavnom ne ispune ni jedno obecanje tak ce mo mi ponov onaruciti (i ako nisam prvi put jer nisam imao para no vidim da mi ne treba biti zao) 

Link to comment
Share on other sites

Majice su najmanji problem. Nije bilo niti godišnje Skupštine Kluba gdje se obično prezentiraju rezultati iz prethodne i planovi za iduću godinu, na što i kako su potrošeni novci od članarina... Uprava je i dalje nijema po svim točkama.
 

Link to comment
Share on other sites

siguran sam da hoces, kak i narod uzastopno glasa za svoje zeljene i ako uglavnom ne ispune ni jedno obecanje tak ce mo mi ponov onaruciti (i ako nisam prvi put jer nisam imao para no vidim da mi ne treba biti zao) 

dok ne dobijem majicu ne dam ni kune 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.