Jump to content

Scenic III - TOM TOM Carminat LIVE


kabo86

Recommended Posts

Pozdrav ekipa! 

Pitati ću ovdje da ne otvaram novi topic bezveze...

Znači ustanovio sam da imam na laguni 3 carminat navigaciju, a kad pregeldam info od mapa piše mi da su karte 2007-2008 DVD...

iz toga pretpostavaljam da imam carminat dvd :yeah:

ima li netko možda novije karte da ih instaliram ili neki link gdje mogu doći do njih, jer na ovima nemam pola ulica prikazano :tulum:

 

hvala unaprijed svima 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

koji je postupak legalne nadogradnje kartice tomtom navigacije za scenic 2012. godina s kartom istočne Europe? Postojeća kartica kod frenda ima DE, AT i CH karte i veličine je 2gb.

Dali bi na nju stalo ovo: https://www.tomtom.com/en_gb/sat-nav/maps-services/shop/travel-map/eastern-europe/

Karticu treba izvaditi iz auta staviti u čitač i spojiti na PC i dalje te samo vodi ili je kompliciranije?

 

Link to comment
Share on other sites

prije nego izvadi karticu iz navigacije nek u izborniku nađe opciju za to

na compu ce instalirati tom-tom home aplikaciju i dalje sve ide regularno

nisam siguran da će 2GB biti dovoljno za sve

Link to comment
Share on other sites

Sad je neka akcija 30% popusta. Cijela Europa s 4 updatea godišnje dođe 42£. Neka kupi SD od 4Gb i stavi na nju po uputama na netu. Nije problem, ali je karta 3,5Gb

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je lik (čini mi se Rumunj) napravio update karata cijele Europe za 30€. Instalirao sam neki TomTom software na svoj komp. Napravio backup. Liku skypeom poslao jednu datoteku s kartice. On je nekaj preroštao kod sebe. Spojio se TeamViewerom na moj komp, logirao se s nekim svojim username/passwordom na TomTom aplikaciju i sve radi savršeno... moja SD kartica od 4Gb... platio mu paypalom...

Link to comment
Share on other sites

To izgleda vrlo sigurno... ?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Može li se ikako napraviti da na displeju od navigacije cijelo vrijeme bude prikazan sat velikim znamenkama, a da radio i dalje bude uključen?

Poslano sa mog Moto G (5) koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.