Jump to content

Clio 2 1.5DCi/1.9DCi


kristijan1710

Recommended Posts

8 hours ago, laci said:

Imao si intervenciju ili je alat za osobnu upotrebu?

Kako je protekla vožnja?

Isli gledat nekog megana, pa stavio u gepek, nek se nade. 

Super, doslovno bez problema.

Iako sam saznao da mi ne pokazuje kolicinu goriva kako treba. Kad sam krenuo na luckom, bilo je nesto ispod 1/4 i natocio sam 48l. Na povratku nazad, prije luckog je bilo na pola, natocio 39l.

 

28 minutes ago, GTT said:

Priča mi baš jučer da ima problema sa skupim Audijima.

Prebrz je za njih :lool: 

Da da:lolc:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Plavog megana? 
Zasto nije kupljen?

Link to comment
Share on other sites

kakva je ta kombinacija diskova i ds2500? mislim, jesi ih već vozio ili ti je ovo prvi put? znam da su 2500 dosta agresivne pa ih ne podnosi svaki disk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, laci said:

Plavog megana? 
Zasto nije kupljen?

Ne isplati nam se. Skinuo je 700e cijenu al i dalje se ne isplati, barem nama:shamed:

Ne radi tempomat(vjv zavojnica otisla). Ljusti se lak na lijevom boku, zadnjem braniku, zadnjoj haubi. Nes oko zadnjih sajli, celjusti zapinje. Prednji branik kod tablice nabijen s kukom od drugog auta. Tapicirunzi unutra poceli se odljepljivat(krov je napravljen). Granicnici nevaljaju na vratima. 2din radio jako lose ugrađen, i maska je unistena s nekim ljepilom oko radia.

Fali mu dosta ljubavi 🤔 

Nakraju skuzili da je jos par dana samo regan.

Kad sam ga vidio izvana vise uopce nisam bio zagrijan, al buraz je navalio pa smo ostali jos malo pogledat. Odozdo ga uopce nisam pogledao, a napravio sam kratki krug i uredno se vozi. 

 

1 hour ago, Krule said:

kakva je ta kombinacija diskova i ds2500? mislim, jesi ih već vozio ili ti je ovo prvi put? znam da su 2500 dosta agresivne pa ih ne podnosi svaki disk

Napisat cu osvrt kroz neko vrijeme. Ovo je prvi put da ugradujem nes takvo. @Optimistaima slican setup i zadovoljan je, a meni dosta probavanja 🤣

Link to comment
Share on other sites

Brembo max su diskovi kod mene, to su ustvari brembo hc( high carbon) ali narezani. S time da su njegov izgleda noviji model pa nije jako narezan kao moj. U kombinaciji s yellow stuff već 25t svakakve vožnje, pločice su na pola a disk još nije dobio "zub".

I zab sam, po cijeni su jako pristupačni.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, kristijan1710 said:

Ne isplati nam se. Skinuo je 700e cijenu al i dalje se ne isplati, barem nama:shamed:

 

Ovo mi je ogroman problem kad vidim neki dobar auto na oglasniku, napravit par stotina kilometara i skuzit da je auto daleko od onog sto se prikazuje u oglasu. Bolje da sam za te novce kupio nesto za auto koji imam doma... A RS u mint stanju je fakat tesko naci.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
52 minutes ago, f7p said:

Vidio te danas u Petrinji

S cim si ti bio, nisam nista primijetio 🙆‍♂️

Mi evo u glini( @grgaph2) , pa ako si u prolazu, javi se ako imas vremena za cugu. 

0996616684 

Edited by kristijan1710
Link to comment
Share on other sites

Bili sa motorima, nekakav kafic uz zavoj. Fino se cuje clio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad budes sljedeci put u prolazu, a da imas viska vremena, slobodno se javi 🙋‍♂️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda iduci puta, ima nas vise

Screenshot_20200614-195417_Instagram.jpg

Ako nekog zanima, na instagramu Incerum customs, firma za preradu motocikala, ako je tko zainteresiran, slobodno moze pogledati

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, f7p said:

Evo te opet

Evo te opet

Gdje? :rotfl:

 

Btw. Napravio 5tkm, stavljeno sad Mobil1 5w50 i LM Ceratec. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f7p said:

U Sisku, blicnuo ti iz Scenica

Aaaaaaaaaaaa, jos ja mahnuo al nisam znao kome :lolc:

Znaci opet u mom kraju, a ne zoves na kavu? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bravo, svaka cast!!! vrijeme brutalno

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stigli i do Krka :zivili:

IMG_20200705_201934_1.thumb.jpg.f00619243c80dcc4a9d67964619abbc3.jpg

IMG_20200705_201928.thumb.jpg.4a5fcfef52980908651b825bebfd5baf.jpg

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jbt, pa ide clio gadno. 

Al ste ga otvoriliiiii jakooooo, dimi ko Ćiro

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.