Jump to content

ogrebotina na vratima od vrata


goran_sch

Recommended Posts

Imam jednu gadnu ogrebotinu na vozačevim vratima toliku da su vrata udubljena. Još nije ni krenulo korodirati, a šteta je nastala prije 7god, auto star 11.5god.

Ne brini za koroziju ;)

Link to comment
Share on other sites

Pošto radim u trgovačkom centru, poznata su mi iskustva sa parkinga. Ljudi su najveće životinje na parkingu. 

Nema milosti prema nikome, da mogu ušli bi unutra s autom.

Mi smo se počeli parkirati na kraju parkinga u čošku, i tamo dođe imbecil i ogrebe mi vrata.

Sada se parkiramo nas tri-četri domaća prekodva parkirna mjesta u čošku gdje nikoga nema 

od zida do zida i sad je mir.

Samo čekam da izađemo na fejsu kak se parkiramo kao idioti, ali drugačije nemožeš

Link to comment
Share on other sites

Meni lik danas u city centru pred mojim ocima silom otvorio vrata i napravio mi rupicu malu tj udubinu s ispucanim lakom. Ja mu kazem u lijepom tonu kaj cemo sada i zasto ne pazi. On mene jos verbalno napadne. Da ne duljim nazalost budala ima, ja sam od onih koji parkira punk dalje od ulaza. Ja cu ic to popravit u firmu tuca u zapresicu.

I pustio si ga da ode?

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Fotografiras...pozoves muriju...ako pobjegne prijavis ga a tablicu imas i boli te uvo...pa na njegovo osiguranje i pravis se grbav.

Ovo je lijek za takve kad znaš tko je. U biti preskočiš policiju, već direkt na osiguranje, a drugoj strani ponudiše da popuni eu izvješće ili da ti u kešu isplati odštetu...

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I eto...

Prije mjesec i pol sam podigao auto s popravka. Prelakirana cijela desna strana, zamijenjena vrata, prelakiran branik... I od tad parkiram desnom stranom auta kraj zida ili stupa ili na kraju parkinga.

Danas prvi put parkiram kraj nekog Punta na parkingu u gradu, i to svojim lijevim kotačima na crti, a desno mu ostavim prostora, vratim se nakon sat vremena i imam kaj vidjeti.

IMG_2749.th.jpg

Super. A lijeva strana auta mi već izgleda kao da ju je tuča izgađala. Ima oko 6-7 oštećenja tuđih vrata od udubljenja preko ogrebotina.

Ljudi su debele lijene nesposobne svinje.

 

Moram se negdje požalit. :D

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

I eto...

Prije mjesec i pol sam podigao auto s popravka. Prelakirana cijela desna strana, zamijenjena vrata, prelakiran branik... I od tad parkiram desnom stranom auta kraj zida ili stupa ili na kraju parkinga.

Danas prvi put parkiram kraj nekog Punta na parkingu u gradu, i to svojim lijevim kotačima na crti, a desno mu ostavim prostora, vratim se nakon sat vremena i imam kaj vidjeti.

IMG_2749.th.jpg

Super. A lijeva strana auta mi već izgleda kao da ju je tuča izgađala. Ima oko 6-7 oštećenja tuđih vrata od udubljenja preko ogrebotina.

Ljudi su debele lijene nesposobne svinje.

 

Moram se negdje požalit. :D

Ovo boldovano je najveca greska, ne ostavljati mesta da moze da zaleti vrata, vec jednostavno ostaviti tek mesta da moze da udje u auto.. jer onda nema zamaha, nema ostecenja.

Link to comment
Share on other sites

A i mislio sam si, ali svejedno naivno računam na to da ljudi paze, pogotovo ako im netko ovako ostavi mjesta. Ma inače parkiram u garaži gdje su jako uska mjesta i svejedno ljudi uspiju tako zamahnut u tih 30cm da udube lim...

Osjećam se ko budala što jedini pazim i primam vrata rukom za rub da ne oštetim tuđe aute. Pogotovo uz moja coupeovska vrata od dva metra, migoljim se ko crv da izađem. :D

Edited by IcyTexx
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.