Jump to content

bijeli dim, miris po gareži i rastopljenoj plastici iz ventilacije


rodzonis

Recommended Posts

Rikavanje reostata je povezano sa autima koji imaju automatsku klimu, ako je nemas nije ni cudo da ti nije riknuo a ako imas automatsku klimu onda si sreckovic i ne copraj si?

Edited by rodzonis
Link to comment
Share on other sites

Rikavanje reostata je povezano sa autima koji imaju automatsku klimu, ako je nemas nije ni cudo da ti nije riknuo a ako imas automatsku klimu onda si sreckovic i ne copraj si?

Imam automatsku klimu i nikakvih problema. 

Link to comment
Share on other sites

Rikavanje reostata je povezano sa autima koji imaju automatsku klimu, ako je nemas nije ni cudo da ti nije riknuo a ako imas automatsku klimu onda si sreckovic i ne copraj si?

Gluposti, cak sam ih se vise namjenjao na autima koji imaju manualnu ventilaciju.

Link to comment
Share on other sites

Imaju obe varijante reostat, aamo što je drugačije rešen za automatsku klimu u odnosu na manuelnu

Link to comment
Share on other sites

15 godina stara laguna nikada nije imala problema s ventilatorom, reostatom, začepljenim odvodima ni ulazom vode u kabinu. Jedino mi je otišao kompresor klime, ali to je neka druga tema. Trošak cca 2400 kn + plin.

Ima ih s 18 godina i original reostat i ventilator. Samo mali kiler promijenjwn ;)

Šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni se čak ventilator ne čuje (cvilež na nižim brzinama) za razliku od prijateljevog na E90. :)

Link to comment
Share on other sites

Čujem nedavno od jednog čovjeka da Dolenčić neda da se nose djelovi u servis neg moraš kod njih djelove uzimat.

Link to comment
Share on other sites

Skoro da je istina, ja sam donio svoj reostat i vrtio je ocima, jer je dobro poznato da mehanicari imaju 30-40 % pupusta u recimo tokicu i onda neupucenima ponosno sa onim groznim ponizavajucim tonom kazu: dat cu vam 20% popusta. I neupuceni sav sretan kako je dobro prosao a zapravao mu naplatio ruke i jos 20% od dijelova. Po meni bi tokic i slicni to trebali urediti. Da imas jeftinije dijelove jer recimo radis godisnje ogroman promet i to je ok, ali da inzistiraju da se to u potpunosti prelije na ljude koji dolaze servisirati i popravljati aute

Link to comment
Share on other sites

kad kupujem u tokića velim da je to za jednog lokalnog vulkanizera i auspuhdžiju, onda on kaže da ga nazovem i dam mu ga na telefon, onda ja to napravim, onda mi on da 35% popusta

Link to comment
Share on other sites

Ja imam onu njihovu karticu tako da uvijek dobijem barem 15% popusta.

Link to comment
Share on other sites

Cesto je kod lagerosa za isti dio povoljnije po redovnoj cijeni nego s tim bijesnim rabatima, vjerio se vise puta.

Poslano sa mog Lenovo P1a42 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja imam onu njihovu karticu tako da uvijek dobijem barem 15% popusta.

Kako na koji proizvod, na neke proizvode ide 5% pa sve do 20%. Jedino mehaničari imaju više jer idu na količinu i to je normalno.

Čim sam skužio da Dolenčić neda djelove da se donose samo smo se prešaltali na jednog odličnog mehaničara koji naravno dopušta da doneseš kaj god ti srce želi. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.