Jump to content

Renault Laguna III 2.0 t


Robert_01

Recommended Posts

I ja sam htio naručiti opruge sebi, ali sad kad ti imaš radije bih probao i vidio kod tebe :)

Link to comment
Share on other sites

Stvarno odlično izgleda, izdvaja se od ovih običnih :)

Kako si zadovoljan sa oprugama?

Link to comment
Share on other sites

I ja sam htio naručiti opruge sebi, ali sad kad ti imaš radije bih probao i vidio kod tebe :)

Nikakav problem.. kad god hoćeš možeš probati.. Opruge vrh..nije nešto tvrđi a upravljivost 20 % bolja...

Stvarno odlično izgleda, izdvaja se od ovih običnih :)

Kako si zadovoljan sa oprugama?

Zahvaljujem... :)

Extra zadovoljan...sjele kako trebaju...nije nešto puno tvrđi a osjećaj na volanu puno bolji..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolega jesi ti danas ujutro bio na Zagrebačkoj aveniji?

Link to comment
Share on other sites

Kolega jesi ti danas ujutro bio na Zagrebačkoj aveniji?

Jesam.. :) Clio RS ?

Link to comment
Share on other sites

Da :)
 

Prekrasna je laguna! Odlično izgleda stvarno pa sam ti morao poslati poruku ako si to ti....jel ima distance?

Link to comment
Share on other sites

Brock 18tke su ET37 i 8 il 8.5J, tak da su i sire od orginalnih 7 il 7.5J felgi i po ofsetu izbaceinije za barem cent ... tak da je ukupno dobiveno 15tak mm prema van svakak. Tak se to dela! :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

Auto je pojava od naprijed kad ga vidiš, široko djeluje a i bijela mu stoji. Baš mi se svidio uživo... Moram malo pregledati oglasnike [emoji3]

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

To ja uvijek trubim, distanca il felga za korekciju tih bijednih 2 cm ofseta cuuuuda cini (najbolje felga naravno)!! Plus par cm blize zemlji... nist se bog zna kaj ne naruse vozne osobine (naravno ak ne pricamo o desetinkama na stazi) nit udobnost pati, a izgledom se auto za 2 stenge digne. Dovoljno je poravnat kotace skoro do blatobrana i malo ih "vertikalno" korigirat. Wow efekat garantiran. Kod Renaulta to u kombinaciji s GT line paketom napravi od serijale pravi bombon! :dobroje: 

Link to comment
Share on other sites

Da :)
 

Prekrasna je laguna! Odlično izgleda stvarno pa sam ti morao poslati poruku ako si to ti....jel ima distance?

Kolega ispod je odgovorio na pitanje... :)

To ja uvijek trubim, distanca il felga za korekciju tih bijednih 2 cm ofseta cuuuuda cini (najbolje felga naravno)!! Plus par cm blize zemlji... nist se bog zna kaj ne naruse vozne osobine (naravno ak ne pricamo o desetinkama na stazi) nit udobnost pati, a izgledom se auto za 2 stenge digne. Dovoljno je poravnat kotace skoro do blatobrana i malo ih "vertikalno" korigirat. Wow efekat garantiran. Kod Renaulta to u kombinaciji s GT line paketom napravi od serijale pravi bombon! :dobroje: 

Sjedi pet... ni sam ne bi bolje rekao... :)

Auto je pojava od naprijed kad ga vidiš, široko djeluje a i bijela mu stoji. Baš mi se svidio uživo... Moram malo pregledati oglasnike emoji3.png

 

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

 

 

Zahvaljujem... GT-jke su rijetke jako pa ćeš rijetko koju naći.. :) ali da auto je vrhunsko...ide ko sam vrag...drži cest,skreće kao Clio a ne auto od 1700 kg.. baš vrhunski auto..

Link to comment
Share on other sites

kak se ponasa auto na plinu? bas ima jedna na njuskalu :frajer:

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije, (kolko sam uspio vidjeti prednji branik obzirom da je auto crn) ali nebi me to puno smetalo :)

Link to comment
Share on other sites

Bez problema...moja je sve km napravila sa plinom...samo održavanje redovno i to je to.... :)

Link to comment
Share on other sites

znaci imam sada problme vise u glavi :)

neka neka, tnx! :) 

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije, (kolko sam uspio vidjeti prednji branik obzirom da je auto crn) ali nebi me to puno smetalo :)

I ja vidio al nisam siguran dal je Gt oprema :)

 

Mene ovdje bune felge (ok, to se promjeni, možda je nekome bilo puno 18) i svakako to kaj nema natpis GT. Treba na sicevima biti oznaka GT, ali nema slike unutra

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Malo sam se igrao danas pa sam zimulje malo prefarbao...Kawasaki perla plava..presijava se lagano u ljubičastu..bit će super za zimulje.. :)

IMG_20180825_160509.jpg

Link to comment
Share on other sites

tek sad vidio ovaj topic, auto je prebrutalno i izgleda ocuvano, a brdo km!

jedino felge su mi prst u oko, izgledaju ko da su 16...original su masu ljepse...a pogotovo kad si ih bacio u ovu boju sad :)

uffff da mi jednom zamjeniti svoju za ovakvu kao tvoja, gt + 2,0t + plin <3

Link to comment
Share on other sites

Hahaha.. Hvala.. Brock izgledaju 20 puta bolje u živo.. Barem meni.. Ovak se na slikama čine manje.. :) 

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam stavio na svoju GT-jku nize opruge (samo 25mm Eibach) amortizeri su lupali do kraja. Sad gledam kod tebe da si stavio 35 mm i kazes da nista ne lupa, sad, ili ti imas duzi hod amortizera posto tvoja nije GT nego 4control sa dobrom opremom, ili ne kuzis da ti auto lupa na rupama i skakuce na odbojnim gumama?

Btw, mislim da imamo iste amortizere i opruge pa ne kuzim kako ne lupa i skace

Edited by cardak
Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam stavio na svoju GT-jku nize opruge (samo 25mm Eibach) amortizeri su lupali do kraja. Sad gledam kod tebe da si stavio 35 mm i kazes da nista ne lupa, sad, ili ti imas duzi hod amortizera posto tvoja nije GT nego 4control sa dobrom opremom, ili ne kuzis da ti auto lupa na rupama i skakuce na odbojnim gumama?

Btw, mislim da imamo iste amortizere i opruge pa ne kuzim kako ne lupa i skace

Koje si Eibach stavio, različite su dizel/benzin

Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam stavio na svoju GT-jku nize opruge (samo 25mm Eibach) amortizeri su lupali do kraja. Sad gledam kod tebe da si stavio 35 mm i kazes da nista ne lupa, sad, ili ti imas duzi hod amortizera posto tvoja nije GT nego 4control sa dobrom opremom, ili ne kuzis da ti auto lupa na rupama i skakuce na odbojnim gumama?

Btw, mislim da imamo iste amortizere i opruge pa ne kuzim kako ne lupa i skace

Ništa ne lupa..sve radi kako treba...a ovjes je kompletno nov..ne znam..možda tebi nešto nije štimalo sa autom..

Link to comment
Share on other sites

Koje si Eibach stavio, različite su dizel/benzin

Ja imam dizela, onda mozda benzinac ima drugacije amortizere, jer je covjek isto stavio na dizela GT i lupali mu amortizeri do kraja. Eibach pro kit

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.