Jump to content

Što trebam znati kod kupnje Megane III


Managarium

Recommended Posts

Ne hrđaju francuzi. Ja mogu iz svog iskustva reći. Od Megane 2 preko p307 do xsare. Ona je najstarija i provela je punih 17 god po sisačkoj soli,šoderu i sipini i nema hrđe. Fiati trunu. Stari tipo i tempra nisu a stilo trune. Opeli trunu.  Mazde trunu 

Edited by dado_sk
Link to comment
Share on other sites

Znam to kaj pišeš usrmaatre. Ja se i dalje pitam koja to točno hrđa mori ljude na npr našim renolčekima. Neznam dali sam po njemačkoj videl ijedan. Ima doduše jeftilena za smešne nofce pa bude hrđave čeljusti kočnica, zadnja štanga mosta koji ej ionak od debeloga železa tak da mu oksidacija nemre niš. Ali to su takvi jeftileni da se i takvi isplate. 

Link to comment
Share on other sites

Mercedesi iz 200x su posebno poznati sto nisu pocinčavali karoseriju.

Po Zg-u ih dosta gledam sa trulex vratima itd.

Francuzi su puno prije počeli pocinčavati...

Ali naš mentalitet voli mečku jebiga...

Link to comment
Share on other sites

Mercedesi iz 200x su posebno poznati sto nisu pocinčavali karoseriju.

Po Zg-u ih dosta gledam sa trulex vratima itd.

Francuzi su puno prije počeli pocinčavati...

Ali naš mentalitet voli mečku jebiga...

Kod Mercedesa je bio drugi problem, truli su jednako kao i Mazde iz istog perioda jer su imali istog (lošeg) dobavljaca limova, a proces zastite je bio isti kao i na predhodnim modelima.

Nekada davno je takav problem imala i Alfa Romeo kada je izbacila model Sud, a radio se sa limom koji je uvezen iz bivseg Sovjetskog Saveza s kojim je Italija imala nekakvu robnu razmjenu.

Link to comment
Share on other sites

svaki sljedeci OT ce bit obrisan .... doslovno sam se htio informirat oko megane 3 jer ga i sam mozda kupim ove godine kad ono samo o hrdji.. zivimo u vremenu kad auti vise ne hrdjaju kao prije.. cak niti moj clio iz '99 s 300k na satu nema trunka hrdje apsolutno nigdje!

tko ima sta za rec i napisat korisno za megane 3, slobodno, ostalo ce bit odmah pobrisano.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.