Jump to content

kupnja rabljenog Megane Grandtour 1,5 dCi 110ks


Tomislav1983

Recommended Posts

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-2013-bose-full-oprema-cijena-8.900-oglas-24610384

 

ovaj auto idem pogledati u ponedjeljak..možda netko nešto zna o liku ili autu?

Uvoz iz Njemačke servisna i sva moguća oprema..normalno provjerit ću u servisu stanje servisne i auta prije kupnje

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bok!

Nezanm ništa o liku, ali mogu reći da sam prije 3 mjeseca kupio Meganea Grandtour BOSE Edition ali sa 1.6. dCi motorom i 115000 km.

Platio sam ga ravno 10 000 eura.

Oprema nam je identična osim što ja nemam panorama krov.

Što se tiče opreme BOSE je stvarno raskoš svega tu ti sigurno neće ništa nedostajati.

1.5 dCi je provjereno dobar motor da nemože biti provjereniji tako da s njim nemožeš nikako fulati.

Jedino je meni osobno malo puno km za tih 4 ili 4,5 godine...ali to je sad tvoja stvar.

U prosjeku je to 40 000 km godišnje.

Ako su km pravi i ako je održavan redovno a to znači ne kad mu dođe 30000 km nego ranije oko 15000 do 20000 km onda je to to i tu nemaš šta misliti.

Pogotovo ako je odrađen veliki servis -a trebao bi biti rađen oko 140 000 km.

Ako šta trebaš još pitaj.....

Evo ti slika moga

RMGDTR.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bi na tvom mjestu bio jako oprezan s ovako nepismenim prodavacem! Nekaj mi smrdi... Dobro provjeri jel bio u sudaru! 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Neznam koliko moras bit ogromna budala da za auto sa 170000 km napises da je ko nov.. s tolko km se u europi auti ostavljaju na otpadu. Popularno sad se to zove auto kuca rabljenim vozilima.

Bez obzira kolko dci moze ic i kolko je odrzavan ali sa 170tkm je vec poprilicno izrauban auto. Ne samo motor, nego cijeli auto ima tu kilometrazu. Neznam zakaj svi gledate samo kolko motor ima.. pa cijeli auto je obiso zemaljsku kuglu toliko puta. Pripremi minimum 1000 e za odmah ulozit ak se mislis donekle mirno vozit jer ga svabo nije upicanio i odfuro na otpad.

  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ima auta vani sa 170.000km starih godinu dana. I da...izgledaju kao novi. Da im neko skine km na 50.000 nebi niko skužio. Samo ja nebi dao 10.000 eur za Megana neg bi za te novce gledao nekog njemca po mogučnosti sa DSG-om.

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-2013-bose-full-oprema-cijena-8.900-oglas-24610384

 

ovaj auto idem pogledati u ponedjeljak..možda netko nešto zna o liku ili autu?

Uvoz iz Njemačke servisna i sva moguća oprema..normalno provjerit ću u servisu stanje servisne i auta prije kupnje

Vidi se da je uvoz iz DE jer takvh bombona kod nas nema nit su se prodavali nešto baš. Zato treba vani kupovati auto ili kod nas ak ih neko nabavlja. Najviše su očuvani rabljeni koj su bili puno na autobanu tj koji u malo vremena imaju puno km to znalci znaju a drugi se čude.

Super izgleda taj Megane beli.

Edited by Alpina
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Auto ima veliki servis na 150t tako da sam tu miran a za tu cijenu mi nije problem izdvojit jos 500 ili vise eura ak treba nesto na podvozju ili nesto slicno.. vozen je po autoputu tako da se nadam da je sve ok jer ipak njemacka cesta i nasa je nebo i zemlja razlika. Vani uzmu leasing pa ga vrate i uzmu novi auto ja da imam para isto bi to radio. A sa tom opremom za tu cijenu mi se cini prejeftin zato cu ga odvest u ovlasteni servis pa neka ga pregledaju 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudno je da ima xenon. Ja sam imao 2013 GTline i nisu se mogli dobiti xenoni od te godine vise. Jel moguce da je za DE trziste bilo drugacije?

Link to comment
Share on other sites

Sa xenon svjetlima gledao sam u Njemackoj ima jako malo Megana..zato me i ovaj iznenadio jer sa tom opremom kostaju vani oko 7500.. zbog malog CO od 90 ak se ne varam uvoz je dosta jeftin sada

Edited by Tomislav1983
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Prodavac je kreten koji mi napise ko nov daaaaj pa 170000 km to je auto okrenuo 4 i pol puta zemaljsku kuglu... Jel si mozete predociti te udaljenosti... Koliko su se puta kotaci okrenuli?

Svaki kotac se okrenuo oko 85 milijuna puta.. I dvaki dio povezan s njim.. A motor se okrenuo valjda 400 milijuna puta.. I ko nov je hahaaah..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko vidim pola oglasa je sa nazivom ko nov hehe valjda hoce docarati da je ocuvan.. ja presao 300t sa 1.6 na plin pa je auto super i sad al nije ko nov ?

Link to comment
Share on other sites

I kak je netko napisao gore i ja ga nebi uzeo jer trgovac je nepismen primitivac..

Sretno u kupnji..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam ih snimao zadnje vrijeme ( i jos uvijek ih gledam), mozda cak i previse, jer cu tek kroz koji mjesec bit u situaciji da cu morat uzet nesto.. ugl gledam samo DE trziste, pa sam naletio na 2.0 diesel sa 160ks.. tipfeler ili ne, i kw su 117.. a i zna se da su za DE trziste malo drukciji auti, modeli, motori itd....

Sretno!! :D

Link to comment
Share on other sites

Cudno je da ima xenon. Ja sam imao 2013 GTline i nisu se mogli dobiti xenoni od te godine vise. Jel moguce da je za DE trziste bilo drugacije?

Jače tržište, imaju hrpu auta sa finom opremom koja se neka nije mogla ni naručiti kod nas. Meni je smešno kak neki nikak da nauće kaj je to auto koj je bil 90% na autobanu. To naš mentalitet nemože shvatiti.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bolje 200km AC, nego 100km grada. Samo odkud znas kuda je auto vozen?

Link to comment
Share on other sites

Kakve ima veze sta je trgovac nepismen a auto uredan..pa lupio bi ga od cigana ako je sa autom sve u redu i ako je odrzavan.

 

Za kilometre nemas gdje napravit u gradu takvu kilometrazu..samo treba vidjeti koliko je Njemacka velika..meni barem nezamisljivo ogromna..nije to put Varazdin ZAgreb 100km

I kak je netko napisao gore i ja ga nebi uzeo jer trgovac je nepismen primitivac..

Sretno u kupnji..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok kako god.. iskreno se nadam da bus sretan. Sa 170000, 220000 i 300000 km..

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ima tu još jedan zanimljiv detalj....vido sam da auto ima kuku pa pretpostavljam da je nešto i vukao :)

Link to comment
Share on other sites

Kad biste znali koliko se takvi automobili placaju napolju ne biste se pitali zasto je tako jeftin...

Link to comment
Share on other sites

Buduci da sam paralerno zadnjih godinu dana uz megana 2 , skicao i trojku karavana sa panoramom, cijene vani su im od cca 7500 nadalje ..

ok s tim da sam ja gledao gt line + panorama koji izgleda i košta nesto bolje od ovoga, osim xenona tih.

tak da je ovo dobra cijena, mozda je nesto sitno satić korigiran to neces nikad znat, al ne previse mislim ...

 

Sam oglas mislim da nije nepismen nego ima par lapsusa.. Ono sto me smeta je klošarenje sa skrivanjem rege, al to radi dio ljudi. Kaj skriva, pa friski je uvoz, broj sasije se dobije kad dodes ga vidjet najkasnije.

 

Link to comment
Share on other sites

Odvedem ga u ovlasteni servis pa nek decki vide jel se sto skriva ili ne..ak ga oni tamo ne pregledaju kak treba onda nece nitko

 

Ima netko preporuku di da ga odvedem zg i okolica

Edited by Tomislav1983
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-grandtour-1.5-dci-2013-bose-full-oprema-cijena-8.900-oglas-24610384

 

ovaj auto idem pogledati u ponedjeljak..možda netko nešto zna o liku ili autu?

Uvoz iz Njemačke servisna i sva moguća oprema..normalno provjerit ću u servisu stanje servisne i auta prije kupnje

Ima on i malo bolju navigaciju, nisam takvu još vidio vidio sam neku malo manju od te čini mi se. Ili je taj ekran drugačiji. Super izgleda auto fakat. 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Sam oglas mislim da nije nepismen nego ima par lapsusa.. Ono sto me smeta je klošarenje sa skrivanjem rege, al to radi dio ljudi. Kaj skriva, pa friski je uvoz, broj sasije se dobije kad dodes ga vidjet najkasnije.

 

Renault megane grandtour 1,5dci 2013god redizajn bose kozna sjedala,xenom,bi-xenon, ledice, panorama,alu sa zimskim gumama, zamaljenje stakala,velika navigacija, grijanje sjedala,bose 12 zvucnika el sklopivi retrovizori itd... auto u top stanju bijela perla boja, servisiran i odrzavan samo u ovlastenom servisu,posjeduje servisnu knjigu kao nov moguca zamjena cjena po dogovoru, cijena 8,900€ info 095 355 0898

 

ovo nisu lapsusi, nego teška nepismenost na tipkovnici, nema razmaka između riječi i zareza, pisano na brzinu i ne provjereno poslije, ima samo 2 oglasa tak da nema auto kuću pa da nije stigo prepraviti neg je sitni švercer.. ovak napisat oglas i ostavit s greškama znači da očekuješ teškog primitivca koji smrdi po češnjaku i pivi a nosi armani traperice.. i ima galaxy Note 8.   a da i kuka, znači da je vukao kampicu.. na more, možda čak na jadran hehe..

Link to comment
Share on other sites

koliko minusa vi meni lupate, ok sad se vidi i tko lupa pa se može vratiti heheh.. .. kakvi ste samo hateri prema čovjeku koji izrazi svoje mišljenje.. 

imam predosjećaj da je auto nekakva patka, no bu se vidlo.. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.