Jump to content

Upalila se lampica ulja


logan

Recommended Posts

Kupio sam indikator ulja u Ciak auta. S popustom na člansku karticu dođe 40 kn. Trenutno se originalni ponaša u redu i ulje više čini se ne curi ali ipak ću ga zamijeniti. a14a150ccb9f09b85f4d14a0787c183f.jpg

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Problem se opet ponovio nakon spontanog gašenja motora pri prelasku graničnog prijelaza. Nakon ponovnog starta motora izgleda da je tlak ulja ponovno probio negdje kroz indikator i to najvjerojatnije na spoju gdje je plastični dio indikatora zapresan u metalno kućište.  

Nakon zamjene indikatora i dolijevanja ulja sve se ponaša normalno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao slican problem na Peugeot Partneru, da mi se u voznji palila lampica, ali se i gasila na dodavanje gasa. Ulja je bilo i nije nigdje curilo. Problem je bio u ulosku filtera ulja, kad ga je meho montirao, napukao je jedan komadic koji nasjeda na feder unutra i radi toga je povremeno slao informaciju o losem tlaku. Cim smo izvadili ulozak, vidjelo se da je na donjem dijelu bio napola pokidan, ali se komad jos srecom drzao za filter. Zamijenili filter i dalje sve super. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.