Jump to content

parking senzori prestali raditi


wildD

Recommended Posts

A Ronis ima senzora hrpa majke ti. Za 2300kn. Sta ti rade djisuuusss. Neznam koliko su dobri ti s ebaya?

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam neispravan senzor ( otkrio nedostatkom zvuka kuckanja ) i opet isto, kad upalim auto prvi je biiiiiiip nakon stavljanja u rikverc, a svako sljedeće stavljanje u rikverc nema nikakvog zvuka. To je normalno pošto sam skinuo jedan senzor ili to znači da imam još neki defekt? :D

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je sustavu svejedno da li je senzor neispravan ili ga potpuno nema.

 I zato ti opet javlja istu grešku.

Stavi ispravan senzor na mjesto tog neispravnog, pa ćeš onda znati imaš li još koji problem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Na megane 2 , na naslonu sredisnjem za ruke svjetli mi crvena lampica za park senzore. I kada se klika prekidač ništa se ne događa. Tj nedaju se upaliti. Kada se ubaci u rikverc nema zvuka niti rade. Iza sve radi,svjetki i rikverc svjetlo i ostala. Ima li ideje netko sto bi moglo biti. Večer prije su radili. Ujutro sjednem svjetli lampica za senzore crvena.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.