Jump to content

Megane 3 - radio


Sinisha

Recommended Posts

čekam popust... 1399kn je puna cijena Varte AGM

btw. kontaktirao sam Baotić, kao možda je i do softwarea... pa bi oni detekciju radili...
reko sam im dok god je u garaniciji (6 mjeseci na rabljena vozila u Baotiću), nek rade kaj hoće...

Link to comment
Share on other sites

Imaš važeću garanciju u Baotiću i ne koristiš je ??!!

Neka ti naprave dijagnostiku i kažu svoje mišljenje prije nego (uzalud ?) kupiš novi aku.

 

Edited by trigi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 06. 10. 2018. at 17:35, Sinisha said:

čekam popust... 1399kn je puna cijena Varte AGM

Varta i Exide AGM akumulatori 70Ah se mogu kupiti već za 1100kn. Pogledaj Molydon, Prudi, Silux ...

 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Sledge said:

Varta i Exide AGM akumulatori 70Ah se mogu kupiti već za 1100kn. Pogledaj Molydon, Prudi, Silux ...

 

Ove mozda bolje da ne gleda ?

Link to comment
Share on other sites

Sličan problem sam imao ja na svom Meganu i radiju. Na kraju sam u Baotiću odradio SW update radija. Dakle, ne ovaj update FW koji skineš na netu već kompletan update koji se odrađuje u servisu. Meni je novi mob (Samsung) redovito prilikom spajanja na BT blesirao radio.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Matt said:

Sličan problem sam imao ja na svom Meganu i radiju. Na kraju sam u Baotiću odradio SW update radija. Dakle, ne ovaj update FW koji skineš na netu već kompletan update koji se odrađuje u servisu. Meni je novi mob (Samsung) redovito prilikom spajanja na BT blesirao radio.

Koliko su ti uzeli za taj SW update radija?

Meni su rekli da ne znaju pa kao da ga ostavim... ali ak odustanem onda je detekcija cca 360kn plus pdv

39 minutes ago, Lucky_ZG said:

Ove mozda bolje da ne gleda ?

Imam kombinaciju za soma kn... tak da se polako opraštam od njih... :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.