Jump to content

Update foruma - donacije


mata73

Recommended Posts

Jeba te ovolko sloge nisam vidio ni na jednom forumu još. Po meni osim galerije niš više ni netreba al ako neko misli drugačije nema frke. Ovo commerce ni neznam čemu služi kao ni ostatak tih plugin-ova pa mislim da čak nije loše niti sačuvati ostatak love za sljedeče produživanje licence mada nije problem ni opet za 6mj dat koju kunu, sad kako glavni odlući tak nek bude...

Link to comment
Share on other sites

Moj glas da se lova skupljena donacijama utroši za funkcioniranje foruma. Neka otpočetka bude transparentno na što su sredstva otišla.
 

Link to comment
Share on other sites

Ja bi visak love stavio u jedan rostilj i cugu pa da se svi skup nademo ?

može višak u jedan KN filter pa izvlačenje dobitnika :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ak bude visak love dao bi radije nekom bolesnom dijetetu za ljecenje.  U ime kluba ili tak nest

Ima tu doktora poslovnjaka skupimo za jeben rostilj il pizzu. 

Link to comment
Share on other sites

MIslim da bi bilo skroz uredu ostaviti te novce za daljnje produljenje foruma (domene). ionako se produljuje svakih 6 mjeseci, ili platiti unaprijed koliko se skupi novaca.

Roštilj/picu/piće lako financiramo u datom trenutku, a donacije bi bilo uredu posebno pokrenuti.

 

Samo moje razmišljanje!

Link to comment
Share on other sites

Jeba te ovolko sloge nisam vidio ni na jednom forumu još. Po meni osim galerije niš više ni netreba al ako neko misli drugačije nema frke. Ovo commerce ni neznam čemu služi kao ni ostatak tih plugin-ova pa mislim da čak nije loše niti sačuvati ostatak love za sljedeče produživanje licence mada nije problem ni opet za 6mj dat koju kunu, sad kako glavni odlući tak nek bude...

nije prvi puta :)
i ne samo za ovu svrhu

Link to comment
Share on other sites

Skroz si u pravu Rain.....nije prvi put da se ovako nešto dogodilo na ovom forumu. :hdbg:

Link to comment
Share on other sites

Ni prvi a vjerojatno ni zadnji put.

Za roštilj samo ako netko želi organizirati meet jer će izgleda ova godina proći bez ijednog službenog okupljanja RKH [emoji39]

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja sam za jedan meet al u Zg, tako sam zauzet da cuga/burger/ćevapi uvijek može :)

Slobodno stavite ako ne sakupimo...tj.ako bude malo

Link to comment
Share on other sites

Moj glas da se lova skupljena donacijama utroši za funkcioniranje foruma. Neka otpočetka bude transparentno na što su sredstva otišla.
 

složio bi se... pogotovo jer na klopu ne mogu doći,a vjerojatno nas ima još koji su daleko ;)

Link to comment
Share on other sites

evo ljudi da ja kao prvi koji je htio zatrazit info za uplatu napise, sve pise u prvom postu (ja citao dva puta ali dzabe :tup:)

kad se skupi odredjeni broj ljudi onda ce ivan slat PM, naravno da nema smisla da du bdije i svakih par minuta salje PM, pa onda jednom na dan ili u dva dana rjesi listu, tako da langsam, svi ce te dobiti podatke za uplatu :)

:hey: 

Link to comment
Share on other sites

Na koji način se ostali forumi sponzoriraju, što je samo na ovom problem sredstava?

Nije problem dati lovu, ali baš me zanima, nisam nikad o tome razmišljao. Reklame? Imam acc na jos dosta foruma i nigdje nisam vidio da se skupljaju donacije za funkcioniranje foruma.

Link to comment
Share on other sites

Na koji način se ostali forumi sponzoriraju, što je samo na ovom problem sredstava?

Nije problem dati lovu, ali baš me zanima, nisam nikad o tome razmišljao. Reklame? Imam acc na jos dosta foruma i nigdje nisam vidio da se skupljaju donacije za funkcioniranje foruma.

Vidiš li reklame, je li bi ih volio vidjet? :D:D:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pročitaj početak topica i dobit ces odgovor.

Prošli tjedan su skupljali za Opel forum. Istina bilo je 6 uplata a veci su duplo od nas.

Zato svaka čast ekipa!?

Link to comment
Share on other sites

Čuj, veći su od nas, da ja nisam prije par tjedana obrisao 2500 korisnika, i da se to prije već nije nekoliko puta radilo, gdje bi nam bio kraj!?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koji način se ostali forumi sponzoriraju, što je samo na ovom problem sredstava?

Nije problem dati lovu, ali baš me zanima, nisam nikad o tome razmišljao. Reklame? Imam acc na jos dosta foruma i nigdje nisam vidio da se skupljaju donacije za funkcioniranje foruma.

Ovisi od foruma do foruma. Znam ih nekoliko koji su financirani privatno od strane osobe koja vodi forum.
Neki koji su vezani sa klubovima su financirani od strane kluba (clanarine npr - takav slucaj je bio sa RKH u povijesti)
Kod nekih se skuplja lova od clanova, donacije i slicno

Link to comment
Share on other sites

On 28. 09. 2018. at 10:41, Alen said:

Na koji način se ostali forumi sponzoriraju, što je samo na ovom problem sredstava?

Nije problem dati lovu, ali baš me zanima, nisam nikad o tome razmišljao. Reklame? Imam acc na jos dosta foruma i nigdje nisam vidio da se skupljaju donacije za funkcioniranje foruma.

Itekako se skuplja novac i na drugim forumima. Ja sam svojevremeno donirao novac za  Mercedes forum a moj matični dubrovački moto forum se dugi niz godina održava od donacija članova koji nakon uplate dobijaju status "supporter" koji traje godinu dana.

 

Screen Shot 09-30-18 at 10.30 AM.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.