Jump to content

Update foruma - donacije


mata73

Recommended Posts

Daj i meni pošalji broj racuna samo brzo jer sutra idem na brod.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Evado said:

cim mi sjedne plata uplatim i ja nekaj...


Kad si se već javio... Daj objasni malo di je zapelo financiranje foruma?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, borny said:


Kad si se već javio... Daj objasni malo di je zapelo financiranje foruma?

Priključujem se! Živo me zanima :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pridružio bih se donacijama, javite kako...

Link to comment
Share on other sites

Ne vidi se na spisku moja skromna donacija. Jel možda nije sjelo da znam reagirati?

Link to comment
Share on other sites

Molim da mi se javi na PM tko je uplatio sa prezimenom Maričić,

Hvala!

23 minutes ago, dado_sk said:

Ne vidi se na spisku moja skromna donacija. Jel možda nije sjelo da znam reagirati?

Na spisku si, samo meni treba malo da osvježim excel...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pridružujem se projektu.
Molio bih detalje za plaćanje na mail. 

Hvala, 
Dario

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su donirali i misle donirati ,trenutno sam maknuo obavjest sa početne stranice, i danas tokom dana ću staviti ovdje link dok osvježim excel tablicu ?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Molio bih broj računa.

On 28. 09. 2018. at 12:40, Rain said:

Ovisi od foruma do foruma. Znam ih nekoliko koji su financirani privatno od strane osobe koja vodi forum.Neki koji su vezani sa klubovima su financirani od strane kluba (clanarine npr - takav slucaj je bio sa RKH u povijesti)
Kod nekih se skuplja lova od clanova, donacije i slicno

Moje mišljenje je, da ak se već brani reklamiranje (pa da članovi foruma imaju raznovrsniju i/ili jeftiniju ponudu) i sl da onda oni koji imaju monopol na reklamiranje, pokriju trošak hostinga. Sve ostalo što si napisao stoji.

Kad sam bio admin na Myhrawebu, financirao ga je vlasnik foruma, kad sam bio moderator na Clio197.net financirao se od novaca članova koji su postajali gold memberi i dobili samim time pristup određenim podforumima (kupnja/prodaja, tuning i sl.) tako je i na drugim forumima poput RSMegane i sl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ima li kakvih novosti po pitanju trošenja donacija?
Ne. Dakle plaćena je prva sestomjesecna licenca, i nakon toga sredstva nisu potrošena na nista, za sve sto je bilo potrebno, uz malo truda nasli smo besplatna riješenja.

Naravno i dalje smo otvoreni za prijedloge kako poboljsati forum... dizajn trenutno jako pati, sa funkcionalnostima je vise-manje sve super.

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno bi napravio uz small talk da bude vani velki link renko dijelovi upit. Znaci da ak nekog zanima cijena opruga ulja il slicno vide i drugi. 

Meni bi to bilo zgodno. 

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno bi napravio uz small talk da bude vani velki link renko dijelovi upit. Znaci da ak nekog zanima cijena opruga ulja il slicno vide i drugi. 
Meni bi to bilo zgodno. 
Zeko, to ne ovisi o nama, vec o Reneku... tj. Vec sam je kontaktirao Renea, i sve je rijeseno, ostalo je na njemu...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Po meni, bi bilo lijepo da se ljudi koji se okoriste forumom, savjetom - problemom, predstave svoje vozilo, a ne samo kao duhovi :)

Link to comment
Share on other sites

Po meni, bi bilo lijepo da se ljudi koji se okoriste forumom, savjetom - problemom, predstave svoje vozilo, a ne samo kao duhovi [emoji4]
A ne mozes natjerat nekoga predstavi vozilo ako ne zeli....

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Niti pomislio na tjeranje, samo dobra volja?

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Uvesti porez ovima što ne predstavljaju, a ako je auto iz druge grupacije, onda još 10%. Ako je njemački, još 5% na to.

I onda od tih para na Majorku ili Bali. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Iako je ovo autoforum, meni predstavljanje novokupljnog auta ispada cisto hvalisanje i osobno to necu nikad napraviti.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.