Jump to content

Navigacija ne radi Tomtom live


Cipal

Recommended Posts

Hvala care... to je to.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel će tomtom upozoriti ako je samo karta u prikazu navigacije ili mora baš ruta biti aktivna?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alen said:

Jel će tomtom upozoriti ako je samo karta u prikazu navigacije ili mora baš ruta biti aktivna?

mene upozori i bez rute ??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U izborniku gdje se podešava udaljenost od POI-a na kojoj će te navigacija upozoriti, ima checkbox gdje možeš označiti da te upozori samo ako su kamere na ruti.
To normalno treba isključiti tako da te upozori uvijek kad dođeš blizu kamere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo danas skinuo file i probao staviti na karticu kad nemoze.
Kaze nema mjesta.
Ja imam Lagunu 3 sa tomtom live a ne carminat.
Probat cu na ženinom meganu pa javim...

Pokazuke da kartica ima slobodnog prostora ali bojim se da nesto ne zeznem ako pokusam prosiriti particiju.
Evo par slikaac86cbe37366e5df97879d1e3004a958.jpg6a6b92eadc4fefc96a2b93b7d0231d47.jpgd19168eb39fa0f1b56727af7d0f25880.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Rlink store alat pokazuje da ima mjesta.
Sad bi trebalo naci nacin i iskoristiti Rlink toolbox da prebaci file5042957a16cc16f7c98a46804cd88680.jpg

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bez problema dodao na ženinu Carminat karticu od Megana 3, na toj kartici su fileovi vidljivi.

Evo file sa kamerama  je u prilogu

Kamere-Cro19.ov2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja stavio jučer na TomTom Live konvertirani file s Google mapsa. Sad ostaje samo provjeriti da li radi :)

Link to comment
Share on other sites

gdje si stavio, dodao uz one fileove TOMTOM.001?

Link to comment
Share on other sites

Dodaš u folder gdje ti je mapa.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja stavio jučer na TomTom Live konvertirani file s Google mapsa. Sad ostaje samo provjeriti da li radi [emoji4]
I ako radi uploadaj ga ovdje [emoji16][emoji16] thx
Link to comment
Share on other sites

Carminat tomtom live se vide folderi i tamo se moze staviti sa kartama
U tomtom live verziji za 2014 na dalje nema foldera nego 4 filea tomtom.001, 002, 003, 004

Direkt sa S10 na TapaTalk

Link to comment
Share on other sites

Uspio sam sve poštelat, sad radi na Carminatu i na Tomtom live verziji.

Napraviti ću novu temu sa svim podacima i alatima u pripadajućoj rubrici.

Tamo možemo jedni drugima pomoći oko updatanja kamera i lokacija. Sad sam skužio kako dodavati kamere...

Link to comment
Share on other sites

To bi bilo super. Jer danas sam se vozio kroz područje gdje ima kamera i Carminat Tomtom Live nije mi ništa javio. Vjerojatno sam nešto zeznuo u postavkama, a nisam imao vremena stati i prčkati po opcijama. Koje su usput koma posložene - nepotrebno zakompliciran program. Ne koristim ga uopće u autu, ali ostavio bi mapu ako to proradi. Sigurno sam neku kvačicu propustio negdje postaviti ?

Zato je neki Speed Cameras program na mobaču uredo radio.

Link to comment
Share on other sites

sutra cu sve posloziti i poslikati kako podesiti da to radi na oba sistema pa onda napravim temu.

Meni je trebalo 2 dana da sve pokopčam, sutra mi sliže i OBD2 adapter (ozbiljni) pa će biti još tema ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ja imam sličan problem- Imam original karticu tom tom ali kad upalim pojavljuje se pješčani sat pa onda logo renault multimedia tom tom i opet pješčani sat. I tako stalno. Ne znam što je problem?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.