Jump to content

Renault Sport Track day 2018 @ Mobikrog


Raptor6767

Recommended Posts

Proveo savršen rođendan na Renault Sport track dayu

 

Izvrsna organizacija od strane Renaulta, navozio sam se 280 Cup i 280 EDC, prvi put na stazi sa svojim 265 Cup nakon kupnje prije mjesec dana.

 

Mogu reći da su me jako ugodno iznenadili 280 Cup. Odličan allrounder.

EDC mi nije sjeo kao Cup ali to je vjerojatno do toga što nikad nisam bio dobar u igricama, a ovaj se vozi ko na igrici sa tim brzim šaltanjima i automatskim međugasom. [emoji41]

 

 a97a18e46e8ee387afc04f607eb10667.jpg

 

f7b4b9acdf5614d4276335bd61b22d98.jpg

 

c3149ef73116598a538b8e35be2ea257.jpg

 

361d62ae3c965fc532fee782ad9a399b.jpg

 

c7cca9ccaa202084805c8f8a41d30991.jpg

 

b3bc7d13364a297b3a55fd7c11fb005d.jpg

 

0c7e5b4e11acc324f92b98f2c24baf1b.jpg

 

42d6bb0d29b51d9d5a4455a667c2bc58.jpg

 

d09a39422d93072399f6f68fc4e8590c.jpg

 

4a665c54d173c819513641836166c5ac.jpg

 

1432551038578654711bada6bed33935.jpg

 

 

 

Molim vas da zanemarite motanje volana jednom rukom i pokušaj s palcem. To je interna fora. [emoji1787]

 

Uvijek sam volio te RS Track dayeve.

 

Stvarno si Renault da truda. Organizacija je bila na takvoj razini da su čak vožnje bile gotove prije termina pa sam uspio voziti češće i više nego što sam mislio.

Do te mjere da mi je bilo više dosta. [emoji1787]

Izvršni auti, suradnja s Continentalom u toj mjeri da su nakon nekoliko desetaka krugova na SVIM Meganeima mijenjali CSC6 gume kako bi svi probali aute u najboljem setupu/svjetlu.

Gledamo i ne vjerujemo. Svaka čast.

Catering je bio izvrstan, jeli i pili do mile volje.

36a22287a27eae24fa3507b3d1e924c9.jpg

 

c1662fe44d65fb1d5dcfddfbb0d35886.jpg

 

 

bbb754a06628181a0dd22758eec84717.jpg

 

4634febdcbc923a96387577f0f8739dc.jpg

 

Michel nakon što je potrgao 280 Cup je počeo i gnojit sa staklom po boxu glumeći konobara u nadi da spasi obraz ili odradi kuplung set za 280. default_biggrin.png

 

44f89a403f5e46818a417ef85488e92a.jpg

 

Sve u svemu - vrhunski dan u organizaciji RSa!

 

49089ac640dbf2113421d1f4f562cb89.jpg

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Dečki, kad ste se već toliko trudili obrisati mi RENEKO tablice, mogli ste onda bar stavit drugu sliku ispravnu i zarotirati ostale. 

Hvala.

Edited by Raptor6767
  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kako im taj Reneko smeta jaooo. Sad tek vidim da je obrisano. Pa placem kak si daju truda za nebitne stvari. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ako smo rekli da reklamiranje bez izdefiniranog partnerstva s klubom ne prolazi ne vidim čemu kmečanje oko nebirnih stvari...

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

A kako funkcionira taj Renault Sport Track day? Nisam baš previše upučen , da li se to može bilo tko prijaviti i voziti RS-ove (s instruktorom) ili samo partneri / odabrani ?

Bilo bi zanimljivo ići to vidjeti uživo :D

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Smuchac said:

Ako smo rekli da reklamiranje bez izdefiniranog partnerstva s klubom ne prolazi ne vidim čemu kmečanje oko nebirnih stvari...

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk
 

Pa da ste prije 5god poslali ugovor kad ste rekli poslati možda bi i bilo "izdefinirano partnerstvo" a ne protekcionizam. Ali nije bad. Divim se toj volji i vremenu da se bavi tak nebitnim stvarima, ali je teško poslati ugovor na mail. Ili se zagubio u internetu. :D

 

14 hours ago, bob the biker said:

A kako funkcionira taj Renault Sport Track day? Nisam baš previše upučen , da li se to može bilo tko prijaviti i voziti RS-ove (s instruktorom) ili samo partneri / odabrani ?

Bilo bi zanimljivo ići to vidjeti uživo :D

Dobiješ pozivnicu.

21 hours ago, direstraits said:

?

Pravda za reneja. 

Svi smo mi Reneje. :D

21 hours ago, asfalteka said:

Uzeo si ga ko kašikom

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk
 

Nemoj se čudit kad kroz 5-7 god predstavim 300 Trophy ili 320 Trophy-R.

Stvarno su napravili odličan GT hothatch. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zeko said:

Volio bi ja probat megane rs novi... al ovo je samo za odabrane ili

Ako se ne varam RKH je dobio 5 pozivnica. Čudi me da nitko nije ništa spominjao na forumu.

Jer dobiju se pozivnice za ovakve evente. Meni osobno je žao da RNH ili bar RKH ne vodi neku evidenciju takbivših/sadašnjih vlasnika RS vozila da im ne šalju pozivnice na takve evente.

 

Stvarno je bilo super i drago mi je što sam i ovaj puta bio na RS Track dayu. Posljednji put sam bio 2014 na Racelandu. Također je bilo super, ali dojma sam da je ovaj put bilo za nijansu bolje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A vidi ovoga što se naslikava, a pare ne zna vratiti :hey:

Pojedinci iz Uprave kluba su aktivni samo kad se treba ogrebati za nešto. Čast izuzecima. Jer nedajbože staviti kakvu obavijest na forum. Možda čak i slučajnim odabirom, a sukladno broju pozivnica povesti nekoliko zainteresiranih i sl.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vozis dci pa dobiješ ??. Nisam bio u mogućnosti doći i malo izgustati... a neću ni biti u mogućnosti sljedećih par godina ikakvog rsa  udomiti.

FB_IMG_1539597849626.jpg

FB_IMG_1539597846053.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Raptor6767 said:

Pa da ste prije 5god poslali ugovor kad ste rekli poslati možda bi i bilo "izdefinirano partnerstvo" a ne protekcionizam. Ali nije bad. Divim se toj volji i vremenu da se bavi tak nebitnim stvarima, ali je teško poslati ugovor na mail. Ili se zagubio u internetu. :D

 


Nema @Smuchac veze s time. Naslikavao si se sa članom Uprave pa zašto to niste riješili?
Važno je kmečati.

Edited by borny
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, borny said:


Nema @Smuchac veze s time. Naslikavao si se sa članom Uprave pa zašto to niste riješili?
Važno je kmečati.

Tko je član Uprave i tko je kome dužan pare, ja to ne mogu poloviti dečki moji. 

Čekam taj neki tzv.ugovor 5god. NIje ni bitno. Vidim da volje za cenzurom ima, samo ne za suradnjom. Jbga.

Link to comment
Share on other sites

Fotka di okidaš selfie, kad se već praviš blesav ;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vox2 jbg  razmisljo twingo gt prodat uzet RS, ak bi se svidio gospođi. Al nikad u zivotu nisam imo privilegiju nikad nist probat, al samo 10 novih renoa kupio i jos preporucio ljudima koji su za firme uzeli po 20 vozila. Nebitno. Bilo bi lijepo da dobiju pozivnicu potencualni kupci. Da ne pricam da neke dijelove cekam po 4mj i nisam se bunio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, borny said:

Fotka di okidaš selfie, kad se već praviš blesav ;)

Kruno je El Jefe?! Nije ni čudo da to sve tak (ne)funkcionira. ?

Znači njega trebam zadaviti za sve oko Kluba?

Nisam znao kad nisam član kluba, dapače - s obzirom na tvoj nastup vidim da sam i persona non grata. ;)

Mislim da bi bilo najbolje da se obriše ovaj topic pošto, očito, radi takav razdor unutar RKH. Vidim da su tu neka dugovanja, netrepljivosti i sl. Pa se može nastaviti dalje u revijalnom tonu.

6 minutes ago, GTT said:

S majice nisu maknuli natpis ?

Istina, to mi je isto palo na pamet. :D

13 minutes ago, zeko said:

Al nikad u zivotu nisam imo privilegiju nikad nist probat, al samo 10 novih renoa kupio i jos preporucio ljudima koji su za firme uzeli po 20 vozila. Nebitno. Bilo bi lijepo da dobiju pozivnicu potencualni kupci. Da ne pricam da neke dijelove cekam po 4mj i nisam se bunio. 

Kad nisi crème de la crème.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

Lijepo sve izgleda, drago mi je da se i kod nas u Rvackoj tako nešto oragnizira od strane koncesionara ili renol rvacka.

Da mi je samo znati jel' i hondaši imaju tako nešto...zavide nam sigurno ?

 

A što se tiče ovog dijela RKH i to.... jel' to postoji? :rotfl:

Link to comment
Share on other sites

Sve pohvale Renaultu HR i SLO kao organizatorima ovog eventa, Gaj je već ozbiljna staza primjerenija ovakvim vozilima u odnosu na prošli RS track day koji je održan na Krško Racelandu, i dala je mogućnost svim RS modelima da se pokažu u pravom svjetlu.

Vozio sam Megane EDC crveni, i auto je sa 4control stvarno impresivno brz i neutralan po zavojima, EDC brzo šalta i osjećaj je bio kao da igram GT , ali iznenađenje dana mi je bio Clio RS 18.

Koliko me Clio 200 EDC razočarao na predstavljanju, toliko je RS 18 u subotu impresionirao.

Nakon Meganea EDC sam sjeo u Clio i nakon prvih par zavoja me oduševio, a vjerujem da je i Akrapović pomogao tome da kao dijete šaltam samo da bih čuo pucketanje iz auspuha, a nakon što je zabacio guzu u zavoju dao mi je povoda da ga još više provociram do kraja vožnje...pravi huligan koji me bez obzira na drukčiji karakter podsjetio na zabavu sa 197-icom. ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Raptor6767 said:

Pa da ste prije 5god poslali ugovor kad ste rekli poslati možda bi i bilo "izdefinirano partnerstvo" a ne protekcionizam. Ali nije bad. Divim se toj volji i vremenu da se bavi tak nebitnim stvarima, ali je teško poslati ugovor na mail. Ili se zagubio u internetu. :D

 

 

Mi samo slijedimo upute RKH koje su jasne i nedvojbene. Ako nema ugovora nema reklamiranja.

Ugovor ne potpisuju admini/moderatori foruma već RKH.

Ne bih rekao da to ne znaš pošto se družiš sa članovima uprave pa njih priupitaj gdje je ugovor i kad će uskrsnuti.

Isto tako možeš ih pitati zašto pozivnice zadržavaju samo za sebe?

Ima tu još puno zašto, ali nije tema.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

On 15. 10. 2018. at 12:04, borny said:

A vidi ovoga što se naslikava, a pare ne zna vratiti :hey:

Pojedinci iz Uprave kluba su aktivni samo kad se treba ogrebati za nešto. Čast izuzecima. Jer nedajbože staviti kakvu obavijest na forum. Možda čak i slučajnim odabirom, a sukladno broju pozivnica povesti nekoliko zainteresiranih i sl.

skini se clanu uprave s kurca da te taj isti nebi sam skidao kretenoidu.... tnx

Link to comment
Share on other sites

smije se prostaciti na forumu? jel to neka novost sa novim izgledom foruma?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.