Jump to content

Renault Sport Track day 2018 @ Mobikrog


Raptor6767

Recommended Posts

10 minutes ago, krunek said:

skini se clanu uprave s kurca da te taj isti nebi sam skidao kretenoidu.... tnx


Kad bih se takvih bojao... :beah:
Budi muško i plati što si uzeo.
 

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, borny said:


Kad bih se takvih bojao... :beah:
Budi muško i plati što si uzeo.
 

bojat ces se jako...

6 minutes ago, GTT said:

Zanimljivo. Riječnik pojedinaca je zaista na nivou. Sve neki mangupi po forumu u zadnje vrijeme ?

slobodno meni trajni ban...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jako zainimljivo...da si netko iz mase priusti takav jezik - baj baj, al eto uprava ima pravo upravljat jezikom i forumom :D 

sve je dobro dok te ne kazne za nesto sta je istina, al boli :D a uvrede jbg tu su, uvijek su bile i bit ce...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, krunek said:

bojat ces se jako...


Prijetiš?

Žalosno je to što smo si prije par godina bili jako dobri. Toliko da sam ti na svadbi bio...
Ali eto, lakše je dopustiti da zbog 300kn dođe do ovakvih riječi, nego biti čovjek, nazvati i reći što se može riješiti. Broj mi je godinama u profilu javno vidljiv ako ga već nemaš.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nikamo ni rijeci o tom dogadjaju,

Vidim neko je pogodio zivu kucavicu sta se glavasima nesvidja, bit ce ovdije svasta. Nista kokice su ready.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima vas što mnogo serete a to vaš posao nije. Sankcija će biti a vi se okanite onoga što se vas direktno ne tiče. Tema zasad ide pod ključ.

Poslano sa mog Mi A1 koristeći Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Smuchac locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.