Jump to content

Info o malom benzin renaultu


Fredy

Recommended Posts

Bok svima,

 

Vjerovatno cu ici u kupovinu malog gradskog auta za potrebe obitelji tj drugog auta u obitelji. Benzin obavezno, clio ili twingo, 4 vrata obavezno, ne stariji od 6g, klima. Auto bi radio tjedno stotinjak km gradske i prigradske voznje tj zg i zaobilaznica.

 

Kaj preporucate, koji godina, motor i sl.?

 

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Slične potrebe bi imao uskoro i išao bi na Twingo 90 ks, jeftiniji je od clia, dizajn mi odgovara, okretniji po gradu...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Slične potrebe bi imao uskoro i išao bi na Twingo 90 ks, jeftiniji je od clia, dizajn mi odgovara, okretniji po gradu...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk


Jel ima sa 4 vrata? Ovo po oglasu sam nabrzinu pogledao, sve 2 vrata.

Auto bi radio cca 300 km tjedno, ispravak.
Link to comment
Share on other sites

Ja govorim isključivo o novom Twingu a oni su svi sa 4 vrata...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja govorim isključivo o novom Twingu a oni su svi sa 4 vrata...

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk


E da, ja trazim rabljeni cca 50 000 kn
Link to comment
Share on other sites

U švabiji bez problema uzmeš verziju sa 70 KS i 30000 km za te novce i to sa prijevozom i uvozom..

Sent from my Lenovo P1a42 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Onda ti ostaje Clio 4 sa 1.2 16v 75ks ili 0.9 TCe sa 90 ks. Ali nema ih za 50k kn. Eventualno ako naletiš na kojeg Clia 3 ili čak Clia 2.

Link to comment
Share on other sites

Onda ti ostaje Clio 4 sa 1.2 16v 75ks ili 0.9 TCe sa 90 ks. Ali nema ih za 50k kn. Eventualno ako naletiš na kojeg Clia 3 ili čak Clia 2.
Znaci twingo nikada nije dolazio sa 4 vrata?
Link to comment
Share on other sites

Jbg onda moram gledat samo clio a twingo bi mi bolje pasao. Imam malo djete tko će to samo sa prednjim vratima vezat iza.... 

Link to comment
Share on other sites

Pa gledaj onda Clio 2 novijeg godišta. Cca 25cm je kraći od Clia 4, održavanje je smijeh, a dijelova na sve strane.

Edited by borny
Link to comment
Share on other sites

Tako nešto je pun k.. veće od twinga koji bi ti najbolje pasao, tako da....

Clio 2 zadnje serije s malo km je bolje rješenje

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, direstraits said:

Po meni je ovo prenapuhana cijena, pa moj Clio III s manje km i postenim motorom te boljom opremom i 2 eta alu felgi je otisao za manji iznos. Doduse 3v verzija i 3 god stariji, ali ipak.

Ali zapocetak se treba odlucit, dali se zeli auto A ili B segmenta te dali bas mora biti Renault, jer pogotovo u B segmentu je izbor stvarno svakojak.

Twingo sigurno bolje iz uvoza, ovdje je izbor nikakav, a cijene visoke. Ima nizak co2 i cijenu novog pa nameti nisu strasni.

Link to comment
Share on other sites

Tako nešto je pun k.. veće od twinga koji bi ti najbolje pasao, tako da....
Clio 2 zadnje serije s malo km je bolje rješenje
??
Po meni je ovo prenapuhana cijena, pa moj Clio III s manje km i postenim motorom te boljom opremom i 2 eta alu felgi je otisao za manji iznos. Doduse 3v verzija i 3 god stariji, ali ipak.
Ali zapocetak se treba odlucit, dali se zeli auto A ili B segmenta te dali bas mora biti Renault, jer pogotovo u B segmentu je izbor stvarno svakojak.
Twingo sigurno bolje iz uvoza, ovdje je izbor nikakav, a cijene visoke. Ima nizak co2 i cijenu novog pa nameti nisu strasni.
Ne ulazim u detalje zasada, vidis da do prije par postova nisam znao da se twingo 2 ne nudi sa 4 vrata npr.
Link to comment
Share on other sites

clio 3 je veći od clia 2 koji je veći od twinga, jeli sad malo jasnije? Jer u 1. postu je rekao: ''Vjerovatno cu ici u kupovinu malog gradskog auta''

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

clio 3 je veći od clia 2 koji je veći od twinga, jeli sad malo jasnije? Jer u 1. postu je rekao: ''Vjerovatno cu ici u kupovinu malog gradskog auta''
Jasno je meni da si tip covjeka cije postove ne zelim citati, ides na ignore cim skuzim kak to preko tape rijesiti.
Link to comment
Share on other sites

Hm, tako lako se vrijeđaš? Šta je moj odgovor bahato zvučao?

Ignore još ne postoji na forumu, ali možeš kao GTT što je lajkao tvoj post jednostavno ne reagirati na moje upise, a ni ja ne reagiram na njegove i mir u kući

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.