Jump to content

1.5 dci buka iz motora


Hoky

Recommended Posts

Moj lupa zadnjih 245tkm, nije to ništa neobično za taj motor [emoji4]
Zadnje je baš počeo lupati i našao sam da se izolacija ispod plastičnog pokrova motora potrošila i lupka na desnoj strani pokraj nosača motora [emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Samo zbog tih vibracija i buke (dok je hladan) bih od gušta prodao auto ali inače da nema toga odlican je bez ijedne greške.

Kad je hladan doslovno ko traktor,sram me proći ulicom.

Kad se dobro zagrije onda radi lijepo iako ne sasvim tiho.

Ima li tko 1.9 dci,96kw i dali je i vama bučan motor? Auto imam 5 g ali čini mi se da u početku nije bio ovako bučan...

Link to comment
Share on other sites

a mislim bucan, bucniji je od 1.5, vjerovatno je bucniji i od konkurentnih 1.9/2.0, al u  voznji nije da me ubija sad taj zvuk.

vise kad stoji auto upaljen a u blizini sam ,cuje se glasnije nego  velim  i 1.5 i vjerovatno alpari motori 1.9 i 2.0 dizeli od konkurencije,.

Osobno mi to ne smeta al..

 

Link to comment
Share on other sites

Sva sreća će brzo topliji dani pa će se i buka smanjiti,začas će se ugrijati ?

U 4 mjesecu mijenjam ulje pa ću onda reći mehaničaru neka dobro pregleda nosače...

Link to comment
Share on other sites

pa pogledaj i onu plastiku gore sa slike, ako nije problem dignuti haubu... Upali ga i gledaj u motor, pritiskaj rukom raznorazne plastike da vidiš jeli se zvuk mijenja.

Link to comment
Share on other sites

Probat ću pregledati sve plastike oko motora, čim se vrijeme malo smiri. Baš me zanima u čemu je stvar, nadam se da je neka sitnica naravno  :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.