Jump to content

Clio II rasvjeta centralne konzole / ventilacija


bubi

Recommended Posts

Riješeno!

Na kraju sam skinuo prednju masku "modula" i iscupao te dvije zaruljice van jer sam shvatio da mi je nemoguce iscupati sajle i konektor na poleđini a prostor unutar toga je minimalan tako da sam gubio zivce lagano. 

20190330_131354.thumb.jpg.d1fd6fcc78a8a168865a39532134b2f4.jpg

20190330_130042.thumb.jpg.0f4b38cd418f98d2cca3c22c31eada19.jpg

Dosta drugaciji sistem u odnosu na sistem iz videa koji je stavljen u nesto ranijim odgovorima. Ovaj je imao 2 torex vijka na dnu plastike a unutar plastike je sve na nekakve zakacke tako da se uz pomoc noza moglo lako skinuti. Radio sam isto skinuo na nacin da sam razbio 4 vješalice za robu i vrlo jednostavno uz pomoc kukica izvadio ga van. Sta sve neces naci na youtube-u ?

Edited by dinc
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, frenchkey said:

Kasetofon! Radi li to još?

Tapatalk
 

Ne bih znao, nisam probao ? zato cd player sa 6 cd-a radi ko grom!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Med0 said:

Prošlo ljeto sam zamijenio pregorjelu žaruljicu ventilacije. Zamjena žaruljice je bila laka, ali skidanje i stavljanje svega me izludilo.

Može se improvizirati nekim “alatom”. Uzeo sam si tiplu (10mm ako se ne varam) i malom turpijom  “oblikovao” rupu tako da točno nasjedne (uz malo sile) na ono grlo od žaruljice što inače viri iza iz konzole. Tako da sam od šale mogao zamijeniti žaruljice bez rastavljanja. Potrebno je samo skinuti poklopac ispod i zavući ruku. “Lopovski” prsti olakšavaju stvar. Haha ?

Link to comment
Share on other sites

Da li tko zna i jos bolje ako ima slike kako se mijenja i kuda vodi sajla koja otvara i zatvara protok zraka? Kod mene je svinuta pa se ne da tockic okrenuti u sve smjerove

Link to comment
Share on other sites

ne smije se savijati ako si učvrstio kvačicu na bužir, a sajlu na kotačić

Link to comment
Share on other sites

a jeli bužir na kraju pričvršćen kopčom za ove bijele uzdignute dijelove? Sajlu izravnaj kombinirkama ili slično i mora ići

Kraj sajle ide u vrh ovog crnog

IZMJENA6.JPG

Link to comment
Share on other sites

negdje dole kod nogu mora završavati, ukrivila se jedino ako se to dole neda pomicati

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Uzeo sam drugu sajlu i stavio , ali nekad ne rade lampice iza tih prekidaca i otkrio da je problem u konektoru, da na njemu gubi spoj. Nabavio sam drugi konektor ali kako najbolje spojiti zice ako nemate let lamp, Konkretno je rijec o ovome konektoru, jel mogu nekako popraviti?

20191109_143911[1].jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.