Jump to content

Apsurd EU normi


hans

Recommended Posts

On 30. 01. 2019. at 20:56, Chorka said:

Pa kada se regenerira izbaci tonu čađe u more, spali par tona nafte da obavi regeneraciju i ubije barem 10t ribe ... Imam osjecaj da je za vecinu starih brodova i lokomotiva (koji i dan danas voze) golf 2 1.6D ekoloski napredno vozilo...

 

Harmony of the seas:

Installed power:

  • 4 × 13,860 kW (18,590 hp) Wärtsilä 12V46D[2]
  • 2 × 18,480 kW (24,780 hp) Wärtsilä 16V46D[2]

Propulsion:

Kad ga Kuznjecov zadimi (mazut), a nisu ni Ameri puno bolji sa ovim svojim.

 

Admiral Kuznjecov.jpg

LSC freedom.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ovaj američki se čađi jer je stajao 9 mjeseci...

USS Freedom (LCS), pola milijarde dolara košta. Stealth. :D Sve novo što rade su im failovi, a koštaju više no ikad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato ubaciš reaktor unutra i mir. Da stealth, kad su Hutiji u Jemenu zviznuli onog futurističkog (HSV-2) u vlasništvu UAE cijeli je izgorio jer je gle čuda nadgrađe izrađeno od aluminija. Ahaha, zamisli raditi ratne brodove od aluminija, to samo Amerima može pasti na pamet. Izgleda da su njima tankeri od 300m+ nevidljivo s obzirom na broj sudara s istima. 

Edited by usrmaatre
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A onda kad prosječnom hrvatskom renolašu krepa DPF filter na dizelu i on ga skine jer je skuplji nego auto za zamjenit onda je zagađivač, jeba na tehničkom itd.

Link to comment
Share on other sites

Zbog izvrsnog izgaranja, kad se makne dpf, iza auta ostaju fine cestice cadje koje lebde zrakom i lako dospiju u pluca ljudi i krvotok za razliku od starijih dizela euro 4 bez dpf kod kojih su cestice krupnije i koje padaju na tlo i zemlja ih apsorbira. Tu je glavna razlika. Zato nisam htio pilit dpf a i bilo me strah tenhickog jer je takav auto neispravan. Ko da mu ne valja nesto drugo vitalno..

Link to comment
Share on other sites

A onda kad prosječnom hrvatskom renolašu krepa DPF filter na dizelu i on ga skine jer je skuplji nego auto za zamjenit onda je zagađivač, jeba na tehničkom itd.

Znaš nekog da mu je krepao dpf na renolu?
Ja ne, ali zato VW je druga priča.
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Alen said:


Znaš nekog da mu je krepao dpf na renolu?
Ja ne, ali zato VW je druga priča.

Ali zato crijeva senzora razlike tlaka... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
On 22. 02. 2019. at 10:46, Alen said:


Znaš nekog da mu je krepao dpf na renolu?
Ja ne, ali zato VW je druga priča.

Ne jednog, nego par njih. Svi K9K motori i različiti modeli autiju.

Edited by Black.Tip
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.