Jump to content

Zatamnjivanje stakala


darmk3

Recommended Posts

Di je u ST najbolje zatamnit stakla, i koliko dode? 

Do kojeg se postotka moze ? 

Link to comment
Share on other sites

Po profesionalnosti i kvaliteti (po meni) apsolutno Mercer, radio mi je Scenica prije godinu dana i ispalo je vrhunski. Stariji čovjek, vrlo pedantan. Ima uzorke, možeš vidjet postotak zatamnjenja, a možeš i pogledat njegov stari BMW 7 kako je odradio, tamo je uvijek parkiran.

Bilo je i jeftinijih, ali nisam požalio. Pet stakala 900 kn je tad bilo

Link to comment
Share on other sites

ja bih isto zatamnio zadnja stakla ali ovoga puta ne sam jer mi se neda a i nije ispalo tako lijepo.. ali sad pred ljeto ne mislim to raditi nego kad malo sezona toga splasne, onda se i cijene malo spuste.. ionak sad imam druge troškove, gume ljetne pa u jesen zimske, servis, rega itd.. moram vidjet tko u zg radi to kak spada a da ima jesenske il zimske popuste.. ideje?

Link to comment
Share on other sites

ja bih isto zatamnio zadnja stakla ali ovoga puta ne sam jer mi se neda a i nije ispalo tako lijepo.. ali sad pred ljeto ne mislim to raditi nego kad malo sezona toga splasne, onda se i cijene malo spuste.. ionak sad imam druge troškove, gume ljetne pa u jesen zimske, servis, rega itd.. moram vidjet tko u zg radi to kak spada a da ima jesenske il zimske popuste.. ideje?
Zizz. Da se dogovoriti popust
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zizz. Da se dogovoriti popust

Neznam ga.. znas mozda adresu?
Il bum zguglal..
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Svi imaju cijene 1200+ kn.. smatram da je to pljacka..nasao sam nekoliko ponuda van zg za 800-900..
Ili da pricekam jesen, jer sad je spica sezone tog zatamnjivanja jer je sredina ljeta..

Link to comment
Share on other sites

Mjesto Banja kraj Ploča, meni je za Lagunu tražio 700 kn (nisam je još zatamnio).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dado314 said:

Mjesto Banja kraj Ploča, meni je za Lagunu tražio 700 kn (nisam je još zatamnio)

Moze broj moba ili neki kontakt..

Link to comment
Share on other sites

imao sam i ja ponudu u Kaštelima za 700 kn, pa ipak stavio u Mercera za 900kn

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

do 1000 kn je ok. Imam tu u zg za 900 kn ponudu od tzv Zg Tim Radionica u Rudešu, folije su tzv SolarScreen..

http://www.zgtim.hr/
Radio sam prije skoro 2 godine u ovo vrijeme zatamnjivanje kod njih, napisao sam. Za sada ni onda ni najmanji problem, mjehurić, bilo što. Ne znam kako bi itko skužio da nije original. Doslovno kao da je samo staklo takvo. Dakle stvarno se dobro drži.
Stavljena mi je folija 3M Scotchtint Panther CS20.
Laguna 2 hatchback, 900 kn.

https://www.njuskalo.hr/vanjski-tuning/folija-stakla-3m-panther-cs20-oglas-8061258
Link to comment
Share on other sites

u tom ug timu? ili Molydonu

to mi nije palo na pamet..

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

ali su bogme i skupi.. osim ako nisi dobio neki popust, mislim da je meni rekao 1250kn.. 

folije isto neke solar sunshine, ništ ekstra..

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

u tom ug timu? ili Molydonu
to mi nije palo na pamet..
Da, u Zagreb Timu. Ovo od Molydona sam čisto bezveze stavio da linkam koju sam foliju stavio.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nigdje više ne vidim da netko radi sa 3M folijama, sve neke kineske..

Solar Screen a valjda valja to..

sa cijenom od 900kn su ok.. sad samo još termin dobiti heheeh..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam stavio aswf folije, američki proizvođač.. Međutim, tip dok mi je stavio foliju, rekao mi je da je zadnje gepek staklo kao "oštećeno", ima onih sitnih oštećenja, kao da je neko brusio pored stakla i onda špena padala po staklu i to s unutarnje strane stakla, doduše, ovak se ne vidi, al ak se zagleda malo bolje tj ak se baš ciljano traži, onda je vidljivo na oko.

Folije su 80%, da su 100% bile bi mi onda taman, bio sam skeptičan prema tih 80%, jer sam mislio da će bit pretamno po noći, al sve je ok, vidljivost je neznatno slabija, tak da mi je to zanemarivo.

 

Link to comment
Share on other sites

Dogovorio u Auto timu u subotu u 8.00 i bit ce gotov do 13h. To mi je najblize.
Neznam koliko al ne pretamno. Neznam koliko % volio bih da bude ko kak sam si sam na dvojci postavio, al ne sjecam se postotka..
Neda mi se ic 30 km van grada da bi usparao 100 kn, jer bi potrosio 200 po putu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.