Jump to content

Renault Clio 172 ph1


Optimista

Recommended Posts

@dinc obične žarulje. Slabije se vidi u odnosu na normalne farove drugog auta. Razmišljam o novim depo farovima..

Link to comment
Share on other sites

@Optimista misliš da bi zamjena farova popravila situaciju i zašto? Ovako po slikama sumnjam da su u lošem stanju i da imaju potrebu za zamjenom. Sorry na off topicu 😁

Link to comment
Share on other sites

@dinc ispolirao sam ja njih ali se vidi iznutra prašina na leći i tko zna kakvo je sjenilo. Za prvu ruku ću ih skinut i oprat iznutra s destiliranom vodom pa možda bude promjene kakve. Ali novo je novo..

Najradije bi složio projektore 2.5" unutra.

Nije offtopic dok pričamo o autu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad misliš mijenjati farove? 
ja bi udomio ove.. na cliu mi je desni  depo sa lećom i mogu ti reci da nije neka sreća, lijevi je hella i isto nije neka sreća ali je taj mutan i star valjda kao auto..

Link to comment
Share on other sites

@Optimista i moji su ispolirani evo ima točno godina dana, no farovi su stari kao i sam auto, znači imaju 20 godina 😂 

Razmišljao sam i o promjeni farova ali probati ću ih prvo skinuti i vidjeti kakvo je stanje unutra. Definitivno bi probao prvo sa LED svijetlima pa onda išao na opciju promjene farova.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, soe said:

Mozda je nesto u RS modelima problem a ne farovima, ja imam xenone pa je to kriminalno lose po mraku :lool:

Znam kako ti je, a tek noc i kad je kisa jos. 

Nove zarulje i opet isto, ociscene lece ali pomoci velike nema, mrvicu bolje mozda. Mislim da je problem u reflektorima. Vjerojatno cu poslat Jensu da to rijesi ako se moze sta kad budem imao malo vremena. 

Link to comment
Share on other sites

@fastrs kad sam ga uzeo veselio sam se reko sad imam xenone, sad ce biti dan i kad je noc...no noc je jos mracnija nego prije :lool:

Ako nadjes kakvu soluciju da se situacija malo popravi budi drug pa javi kako i sta si odradio :)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

sad cu ja kao grom iz vedra neba, a sta vam to znaci DEPO

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 24. 11. 2019. at 22:19, Optimista said:

Diskovi su Brembo maxx a pločice ebc yellow stuff, pletena crijeva.

Kako si zadovoljan sa diskovima? 

 

Lagano gledam sta bih uzeo, a oni nisu nesto skupi pa su jedna od opcija. 

Link to comment
Share on other sites

Meni odlični, nisu protresli, kad nagaziš na kočnicu s veće brzine nakon par sekundi čuješ zvuk ko neki blagi retarder(jer su narezani). 

Brembo ih reklamira kao diskove s visokim udijelom ugljika, što bi ih trebalo valjda napravit izdržljivijima.

Nedavno okrenuli 140 000, sad skoro na 141..

Zbog posla nemam ni vremena zalemit konektore od airbaga sjedala..(zbog toga greška, i manjka katalizatora)

IMG_20191115_163914.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako ćeš prati farove iznutra probaj demi vodu i malo kvalitetne tekućine ljetne, za pranje šajbe pomiješati. Recimo neki Sonax. Dobro promućkati i par puta obnoviti tekućinu. Na kraju samom vodom uz malo alkoholnog octa. Neće ostati tragovi kamenca. Naravno sušiti par dana na toplom, radijatorima ili slično. Ili fenom kroz rupu od žarulje, ali ne na najjače jer može plastiku oko rupe deformirati 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hahaha bas si jedan retarder 😂 

cuju se lijepo frrrrrr kao i ovom gore @margax koji ima rupičaste diksove

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Optimista blizu smo al nikako da pokažeš auto, sve se nešto stidiš 🤔

Umene diskove pojele žabe al i zavoji 🤣

Link to comment
Share on other sites

@Ruske jesmo, velika, i nadam se da ćemo uvijek ostat djeca po pitanju ovakvih stvari. Sitnice koje vesele čovjeka.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.