Jump to content

Greška parkirne kočnice


renaultnew

Recommended Posts

Nisam htio nadoplatit el ručnu na meganu, a nije mi ni žao?

Link to comment
Share on other sites

On 13. 06. 2019. at 21:55, renaultnew said:

Odvezao auto u ovlašteni servis na detaljan pregled jer se greška češće počela javljati, otišlo računalo ručne kočnice, cijena zamjene prava sitnica, 3.700 kn. 

 

19 hours ago, renaultnew said:

Zamijenili mi komp u ovlaštenom, dobio sam neki popust tako da me izašlo 3.350 kn, barem nešto! Stari komp mi ostavili na sjedalu, tako da ako se nekome da s time zajebavati neka se javi da se dogovorimo ???

 

19 hours ago, macan said:

ajd uslikaj sam ako ti se da vidim kak to izgleda?

Ovo boldano u prvom postu stvarno jako mudro zvuci, stvarno slikaj i stavi sliku da vidimo to cudo. :kava:

Link to comment
Share on other sites

Pa jel nije to samo ona ploča u samom sklopu ručne, iznad motorića što vuće sajlu?

 

A... Vjerovatno ovo ?

Screenshot_2019-06-26-13-26-56-558_com.android.chrome.png

Link to comment
Share on other sites

Što to ''mudro zvuči''? Napisao sam kako su mi rekli u fornixu, ne razumijem što sam trebao napisati. I da, to je to sa slike iz zadnjeg posta

Link to comment
Share on other sites

Postovani, meni mudro zvuci jer si rijec racunalo odmah usporedjujem sa svojim kucnim racunalom a ovaj dio je puno manjih dimenzija nego kucno racunalo, nista drugo, znam da si ti samo prenio ono sto su ti rekli na servisu. :kava:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, renaultnew said:

Evo i slika

IMG_20190627_145500.jpg

Moze info koliko je to veliko __ cm x __ cm x __cm

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, M.M said:

35 e? Jel to to? 

Pa ja sam predložio da se kupi polovno na njuškalu... il nisam nesjećam se... :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Znam da tko spara,2put plati,al ovo je dosta razlike u cijeni.. Al ok,peace of mind je najbitniji ?

Link to comment
Share on other sites

Malo mi je prevelika razlika u cijeni da bi bilo tako jednostavno. A da sam kupio polovno pa ne radi ili ne odgovara nisam ništa napravio. Ovako imam garanciju pa se ne moram brinuti ako nešto ne valja

Link to comment
Share on other sites

On 27. 06. 2019. at 17:11, Fernand said:

Moze info koliko je to veliko __ cm x __ cm x __cm

Ako nije problem jel moze cca velicina-dimenzija tog dijela sa slike.

Link to comment
Share on other sites

A šta će ti molim te? Imaš kataloški broj na slici pa googlaj :)

Link to comment
Share on other sites

Taj modul ne vredi vise od 50€..
Ni prvi ni zadnji put da je netko nesto debelo preplatio.. evo skoro su Maxa uzeli za 1500 kn ibera. Covjek pazi ali uvjek se dogodi da negdje popusis skuplje.

Link to comment
Share on other sites

Koliko nekome vrijedi i kolika je cijena u ovlaštenom servisu nisu ista stvar,ali eto ti otiđi u ovlašteni servis i reci im da tebi nešto vrijedi 10 puta manje od cijene koju oni traže i da ćeš to toliko i platiti pa vidi što će ti reći

Link to comment
Share on other sites

Nebi isao u ovlasteni osim da imam skroz novi auto..
Nebi ni nazvao, ni prekoracio njihov prag.
Jednom zapravo sam upao jednom u Rocu nesto pitati i vidim Motrio gume. Pitam tko radi te gume i kakve su. Dobio sam odgovor da su to gume za Renault. Daljnji komentar je suvisan..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ponekad zna biti jeftinije nego zamjensko, ili minorna razlika, naglašavam ponekad

Link to comment
Share on other sites

Takve stvari se isplate uzet sa razbijenih ili nekog tko prodaje u djelove, taj kompjuter je stvarno rijetkost da ode, i zato se isplati polovnjak...  kod razbijen auta ima nekih stvarih rizičnih za kupnju u djelovima ali ovo zasigurno nije... no neda se svima sa time zajebavat... također razlog je kupnje polovnog to što rijetko kad i sam servis ispravno dijagnosticira pa možeš kupit nešto nepotrebno za punu cijenu... podosta i ovih baš što se bave prodajom polovnih dijelova jamče i ispravnost...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Cekaj malo, jel mislis da bi mu ovi u Renault servisu vratili pare, da su to promijenili i na kraju vidjeli da nije za toga? Ne budi naivan.

Imao sam slicnu situaciju na Laguni i spiku od ovlastenog: dio je 1.200kn i mi ga mozemo promijeniti, a da li ce problem biti i otklonjen mi ne garantiramo. Na kraju sam platio i popusio i ... nikome nista! Ona moja tema sa zrakom u crijevu za dovod goriva.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vip3141 said:

Cekaj malo, jel mislis da bi mu ovi u Renault servisu vratili pare, da su to promijenili i na kraju vidjeli da nije za toga? Ne budi naivan.

Imao sam slicnu situaciju na Laguni i spiku od ovlastenog: dio je 1.200kn i mi ga mozemo promijeniti, a da li ce problem biti i otklonjen mi ne garantiramo. Na kraju sam platio i popusio i ... nikome nista! Ona moja tema sa zrakom u crijevu za dovod goriva.

Nadam se da taj tvoj post nejde na moju adresu... jer ako je nisi čitao sa razumjevanjem...

Link to comment
Share on other sites

To se zovu nadri serviseri.
Znaju napraviti samo ono sto pise u service manualu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.