Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

jesi dodao cijeni auta i potrosenu kolicinu guma? tipa 200-300kn ako su otisle 10%

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo Conti i to ne ona eco sranja.

Ali nećemo ni ove bacit. Nisu se loše pokazale, jedino znaju malo zaplivat to mi se s Contijem nije dešavalo doduše u manjoj dimenziji

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Točio 420kn
Potrošnja pala na 6.6l
Ukupno 126.757kn2c825d92fcb14df04e02ed1fc414225a.jpg

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Može nekaj dobronamjerno? Al stvarno, i bez cinizma i ičeg drugog. :)
Mislim stvarno mi nije problem ni ignorirat temu nit tebe, iako za sad nema razloga, tak da fakat dobronamjerno?

Na forumu si, zašto misliš da nekog zanima koliko si koji dan natankao i koji borić i za koliko kupio?
Stvarno ne pridonosi ničemu.

Zakaj si ne vodiš neku excelicu sa troškovima i ovak bezveznim slikama, a ne trpaš server bezveze time tu. Mislim vjerujem da nije ni stavka prostorno, al svejedno. Besmisleno je.

Imat će neko pitanje, neku sliku lijepu sa đira, htjet ćeš zamjeniti neki dio, ugraditi drugi. Razmjeniti će se neki post koji nekom može biti zanimljiv ili koristan, ovako ćeš proizvest kontra efekt.
Stvarno ti se tema i 99% u temi svodi na ovakve postove. A to stvarno nema smisla ovdje.

Da se vratim na početak, stvarno mi ni iz đepa ni u đep. Ni najmanje, evo samo naglas razmišljam. Bez zamjerke.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

danas sam kupio kavu na tifonu dok sam vozio auto, dal to uvecava vrijednost mog auta za 12kn?

Link to comment
Share on other sites

On 31. 10. 2019. at 16:43, Deki. said:

Točio 420kn
Potrošnja pala na 6.6l
Ukupno 126.757kn2c825d92fcb14df04e02ed1fc414225a.jpg

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk
 

Kupi maramice za obrisat prašinu na tabletu.. i povećaj si vrijednost auta za 5 kn.

Idem potražit postove GTT vs Martinko😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To bi bio Nissan HR 16

Ima li neko iskustva s tim motorom? Čuo sam da ima varijabilnu usisnu bregastu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, zeko said:

Pitas zbog ugradnje plina?

Dok je pod garancijom ne. A poslije ću razmislit. 14god sam vozio plinaša i nikad nikakvih problema

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

I tvornički plin ide na taj motor, zapravo ìšao je više se ne prodaje a prodavao se samo s najslabijom opremom.

Smeta mi kad ugradiš plin BC poblesavi

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kako misliš BC poblesavi? Kod mene na Focusu jedino što ne radi je domet, tj pokazuje mi domet na benzin i vrti ga 100km. Dakle recimo sa 500 padne do 400 sa vrati na 500 i tako u krug. Ostalo potrošnje i brzina su ok. 

Link to comment
Share on other sites

K4M je dobar za plin zbog hidropodizača ventila. Nisam siguran da ih ovaj motor ima. Ako nema, morat ćeš češće na štelanje ventila, a to zna biti skupo.

Kod renaulta se razina goriva računa drugačije nego samo položajem plovka. Pa imaš da ti po kazaljci opada nivo benzina iako voziš na plin. Ako imaš više od pola rezervoara benzina to se resetira svakim ponovnim paljenjem motora. Ako imaš malo benzina u autu, stalno ti cvili da si ostao bez goriva. Pomaže ugradnja varalice ili držati pola rezervoara i više

Link to comment
Share on other sites

Ne kuzim spiku da se u glavu ne stave automatski podizaci ventila.
Pa ta tehnologija postoji vec desetljecima. Ne treba biti neko posebno ulje. Ak je dobro za vt remenicu, dobro je i za hidropodizace.
Kakvo stelanje ventila u 21. stoljecu..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.