Jump to content

Duster 4x2 Prestige 115Sce by Deki.


Deki.

Recommended Posts

Odlična! Za takvu kutiju iznenađujuće dobra. Bez ikakvih cvrčaka, motor gotovo i nečujem, hauba ima izolaciju. Mislio sam kupit bočne vjetrobrane ali su mi se malo čuli na bivšem autu pa sam odusto jer je aerodinamika odlična

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Deki. said:

Kompresor se gasi ali tek na 3000okr. Želja mi je izbjeć samovoljno paljenje klime zimi nakon automoda. Ljeti to nije probem jer znam da je klima uključena čim uključim automod i nju prvu isključim. Stvarno su to zakomplicirali. Zanima me kako radi na novom Cliu ili Capturu pošto mi izgledaju identične komande

A zašto bi gasio klimu? Bar jednom tjedno bi trebala raditi 10 min da procirkulira ulje i plin kroz sustav. Idealno bi bilo da je stalno na auto kao što drži jedan moj prijatelj na Laguni 3 i boli ga kukii radi li kompresor ili ne. Al opet, njemu nije do 10 kn više na 100 km, solidno zarađuje

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ako ste stekli dojam iz mojih postova da sam cicija morat ću kupit Sandera za 72tkn, točit za 100kn i bez mirisa za auto. Što se tiče rada klime to sam rekao više puta problem je što se nakon automoda klima sama pali i gasi a ja nisam svjestan toga i više puta mi se desilo da krenem u preticanje a auto neide i sekunde su bitne i dok ugasi kompresor il si izgubio priliku za pretjecanje il si u škarama. Zimi više nema automatske klime. Sasvim je dobro okrenut puhanje na noge i prsa, temperaturu ionako održava automatski

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nešto od Sonaxa 169kn
Vulkiću 20kn za kontrolu pritiska
Trošak ukupno 121.528kn746de8e873ee41d8197cbb35e7cbd2ee.jpg

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uplatio policu obaveznog osiguranja 805kn. Trošak ukupno 121.339kn
Koja osiguravajuća kuća?
Link to comment
Share on other sites

Izvor osiguranje. Preko neta. Za tri dana dođe ti papirnata polica a digitalnu dobiješ odmah

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec godinama u Croatiji.. osigurano svasta, dobar popust i zadovoljan sam..
Mislio sam i zdravstveno uzeti i mozda neko zivotno.

Link to comment
Share on other sites

Prošle godine morao uzeti Croatiu u salonu 1300kn. 500kn razlike a ja od tog osiguranja nemam ništa. Mogao sam kupit još jeftiniju policu bez osiguranja putnika za 770kn ali 35kn mi neznači ništa

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ostani na HZZO.  Drukčije se to gleda. Vjeruj mi. 

1 minute ago, Deki. said:

Prošle godine morao uzeti Croatiu u salonu 1300kn. 500kn razlike a ja od tog osiguranja nemam ništa. Mogao sam kupit još jeftiniju policu bez osiguranja putnika za 770kn ali 35kn mi neznači ništa

Za te novce je polica morala imati zaštitu bonusa,vučnu službu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ništa! Obična polica s osiguranjem putnika. Imali priliku i oderali me. Pretprošle godine imao sam na starom autu Croatiu preko Komparea za 880kn s uključenom vučnom službom

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Deki. said:

Nešto od Sonaxa 169kn
Vulkiću 20kn za kontrolu pritiska
746de8e873ee41d8197cbb35e7cbd2ee.jpg


 

tih čarobnih krpa ima po centrima za 12 kn...sve je to isti k...samo što na ovom piše Sonaks

Edited by alki9969
Link to comment
Share on other sites

Nije čarobna nego krpa za sušenje s velikom moći upijanja vode, sigurno ima dobrih i jeftinijih

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

22.03.2020 godina dana od preuzimanja
7051km
Nabavna cijena 125.300kn
17.03.2020 tehnički pregled 1.216kn
17.03.2020 servis na 6960km 1.061kn
Točio 290kn
Trošak ukupno 124.095kn
Trošak bez putnih naloga 139.327kn
Godišnji trošak bez putnih naloga 14.027kn5426193c4a44aff38092e46550d4430b.jpga267a2b40f650ce28033cb99669ea5c2.jpg0e4bc97ae6aaa983e6698f09d40a3df9.jpg917c80965c4ef321c5c58401fd1c7758.jpg

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

14.04.2020
Dobio 800kn nagodbom za štetu od kasko osiguranj.
Procjena za popravak u ovlaštenom servisu je bio 1.231kn.
Oštećenje je tolko malo da sam ga slučajno uočio.
Nisu me ni zvali kod procjenitelja i odma su uplatili lovu. S obzir da sam full kasko platio 2300kn zadovoljan
Trošak ukupno 123.295kn2b1a0b190f34dae37b94196ab8322a27.jpg

Poslano sa mog SM-A530F koristeći Tapatalk

  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Koristio si kasko za to? Pa stari ja sa svojim 197 cim izadjem na AC dobijem hrpu udaraca. Jel utjece sad to onda na buducu cijenu kaska ili imas zastitu bonusa?

Link to comment
Share on other sites

Kasko je bilo na isteku. Ne namjeravam više kasko osiguravat. Bilo je to iskoristit ili ništa

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

a koja je cijena saniranja na kraju?

Link to comment
Share on other sites

Vidiš da ne, smanjen je trošak. XD

S full velikim nestrpljenjem čekam sljedeći update, jako me zanima daljnji razvoj događaja i troškova.

Juuhuuuu. :)

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ruske said:

a koja je cijena saniranja na kraju?

Napiso sam 1231kn. Neću ništa popravljat jer je oštećenje minimalno. Zadnja lijeva vrata su u pitanju. Zato sam uzeo 800kn gotovine u nagodbi. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja se tu ne bi nagodio nego bi trazio bar 945kb, vidi se da se sj*b*.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nznm koji auto nema to sto ti imas? Meni olakiraju branik, odem do ZG i nazad, i mos ga po tvom lakirat nanovo...ali lova je lova. Iako bih ja osiguravo auto bar 5g. Minimum. Novi mislim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Malo se vodim iskustvom i statistikom. U 26god. nikad nisam ni crticu napravio vlastitom krivnjom. U zadnje vrijeme malo se vozim, u godinu dana 7tkm a sad autu stoji u garaži mjesec dana. Rizik uvjek postoji

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.