Jump to content

Renault megane coupe 2.0 16v


f7p

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • f7p

    93

  • GTT

    25

  • Optimista

    21

  • Mladen

    11

I ja bi ali zapuštenog i da nije trul jer nisam spreman platiti za gotov proizvod.. za sad pokušavam zadnja 2 dana dobiti vlasnika jednog meg1 16V

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Na kraju ćeš ga prodati za 1000 e? 

4 minutes ago, dado_sk said:

Na kraju ćeš ga prodati za 1000 e? 

😜

Link to comment
Share on other sites

Jel serijski došao na tvome modelu board comp? Imam tu tablu ali mi ne radi jer nije donor došao s time. Našao sam neki tutorial na francuskom al 0 bodova..

Link to comment
Share on other sites

Nije sa ovog koji se radi, vec sa ovog koji je bio razbijen

Ali ostavio sam cijelu instalaciju

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam skužio, jedna žica je razlike od đeka iz motornog prostora prema kabini..

Link to comment
Share on other sites

Loše vidiš. 2 su sata. 1.6 te od 16v. On upaše od 16v da radi s board compom na 1.6 meganu.

Link to comment
Share on other sites

Pa o tomebi govorim. Megane16v mozda vec ima instalaciju predvidenu za board comp

Link to comment
Share on other sites

Nema. Probano na 2 orginalna megana 16v i ne radi. 

Takve sheme su kod vw, di je instalacija sprovedena za sve opcije, iako ih nema, pa je onda kasnije plug&play.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.