Jump to content

Renault megane coupe 2.0 16v


f7p

Recommended Posts

@cardakzasto nebi objavio da vidimo nesta novo? Za druge ne znam, al mene osobno zanima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • f7p

    93

  • GTT

    25

  • Optimista

    21

  • Mladen

    11

14 minutes ago, cardak said:

Imam ja jedan propali projekt koji mogu podijeliti, u ovo stay at home vrijeme. 

Mislim da sve sto izade izađe iz tvoje radione,u smislu projekta,za neke koji barem malo kuze u to sto se radi,po meni je samo plus veliki za tebe jer sigurno ima ekipe koja je voljna i spremna procitati/posluhnuti savjet covjeka koji zna sto radi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mladen said:

Mislim da sve sto izade izađe iz tvoje radione,u smislu projekta,za neke koji barem malo kuze u to sto se radi,po meni je samo plus veliki za tebe jer sigurno ima ekipe koja je voljna i spremna procitati/posluhnuti savjet covjeka koji zna sto radi.

Uh

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, f7p said:

 

IMG-aada89af448f642820eaa2a0971fdbc4-V.jpg

IMG-51b9f6ad4f287dee4706c9d3cd82fd65-V.jpg

Svatko slaze na GTT barem jednom armaturu,jel tak?

DSCN2146.thumb.JPG.6656c5ad0ae75834eccacb793b3a3cb0.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 25. 03. 2020. at 17:41, Mladen said:

Svatko slaze na GTT barem jednom armaturu,jel tak?

DSCN2146.thumb.JPG.6656c5ad0ae75834eccacb793b3a3cb0.JPG

I apsolutno svi je krivo skidate. Instalacija ostaje na armaturi. Samo se dzekovi odštekaju sa lijeve i desne strane stupa, i dva na kutiji grijanja

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 25. 03. 2020. at 17:41, Mladen said:

Svatko slaze na GTT barem jednom armaturu,jel tak?

DSCN2146.thumb.JPG.6656c5ad0ae75834eccacb793b3a3cb0.JPG

O daaa 🤦🏻‍♂️😂😂

 

doduse nisam ju dugo skidao/ stavljao

🤪

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

6B6AD173-57F0-4BF1-9C7A-7EB754E7FF20.thumb.jpeg.32ad0a180f468bda8091de1672d5e2a7.jpeg

Pohvali se kak si dobio fora poklon za Uskrs od mene :D  

Da mi ne šalju poruke u inbox za volan više 😂

Edited by GTT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gospodo, ne saljite vise poruke za volan, ide u megsa.

Hvala GTT-u

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, direstraits said:

Šta, bilo previše buha? 👀

Previše zahtjeva ići van, ubija nas, šetnja po 4x na dan po par kilometara kako je došlo proljeće, pa nek ju Tomo hiti u dvorište i amen :lool: 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Previše zahtjeva ići van, ubija nas, šetnja po 4x na dan po par kilometara kako je došlo proljeće, pa nek ju Tomo hiti u dvorište i amen :lool: 
To je onda sve sam ne bulldog. XD

Ja znam za dva, jedan je doduše pokojni, koji su uredno u kratkoj šetnjici legli nasred trotoara par metara pred kućom i nema dalje. XD
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Stari moj, ubija nas. Kako se oporavila nakon onih operacija kralježnice i kako je krenulo ovo Covid s**nje, dosadna je za popizdit, pocela nas setati i vuci gdje ona hoće, nece doma, samo bi bila vani i isla okolo, za poludit. Veli žena trebam godišnji od životinje... 

Edited by GTT
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Mladen locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.