Jump to content

Izrađena nova kartica, ne paše metalni ključ?!?!


dizna

Recommended Posts

U Zagrebu kod Vještice na Trešnjevci 60 kn, bio u prolazu pa išao pitati, došao mi je goli ključ s Aliexpresa al nikako da to riješim...

Jedino što su mi rekli da u 20% slučajeva za ključeve koje izrade na kraju ne otključava bravu (u globalu misleći na sve marke vozila) zato što ti kineski nenarezani ključevi nisu 100% identični originalu, imaju odstupanje od 5-15% (po debljini, dužini i širini).

Kaže majsor u bravariji da za Polo koji su god izradili nije niti jedan radio na kraju (većinom VW grupacija nakon urezivanja nije htjela šljakat), za Renault je rekao da se ne sjeća da je bilo problema, u većini slučajeva je sve bilo u redu.

Link to comment
Share on other sites

60 je jos ok, ali 100 je čista pljačka. I ja bih takav biznis za 3 min uzeti 100 kn.

Kinez mi pošalje kućište za karticu s ključićem i to free shipping sve za 1,76€

A naši gramzljivci pohlepni se čude što im poslovi ne idu

Link to comment
Share on other sites

Moraju nekako platiti onu reklamu što se non stop vrti na radiju...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Uvijek ja prvo pitam koliko bi me doslo i ima li popusta za kes.
Ovaj put isao kolega s posla pa mu dao usput da mi to napravi.


Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Imam 1 karticu i htio bih još bar jednu . Treba mi sa keyless opcijom a nisam je uspio naći na aliu.Radi se o megane 2 2008. god.
Ima li netko iskustva sa tim?

Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.