Jump to content

Ubuduce Renault Castrol umesto Renault Elf


Brainmind

Recommended Posts

montirao neki dan rikverc senzore u jedan citroen c4 iz 2013 pa sam imao prilike zaviriti u cijev ispuha... Tako čist kao da je kroz njega samo planinski zrak s Alpa prolazio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, GTT said:

Tako je, mora biti francuski i može se kupiti u ovlaštenom, ovaj:

DF29F524-DDFE-4114-BF6F-5C9A47BB9BC9.thumb.jpeg.627071775d00cfd00b0f531368c2bc0d.jpeg

Ma ovo je za Citroën, pa piše vam. Kak ste neuki 

20 hours ago, GTT said:

 

 

Edited by homer
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, frenchkey said:

čist kao da je kroz njega samo planinski zrak s Alpa prolazio

Isto tako laguna iz 2011 s preko 350 tkm. 

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 20. 02. 2020. at 12:30, borny said:


Nikako izmjena!
Nadolijevaš Castrol pomalo i s vremenom će se auto naviknuti. Nemoj odjednom da se ne šokira i samozapali.

:zubo:

:) e moj borny. Uglavnom bio sam kod Vasilja u Samoboru. Ima jos ELF-a na skladistu tako da no problemo. 

Link to comment
Share on other sites

Pa sigurno ce potrošit zalihe koje imaju, a poslije castrol... vjerojatno su to ovlašteni i prije javne objave znali pa nisu uzimali dodatne velike zalihe

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Bio sam u ZAK-u prije tjedan dana i u razgovoru sa g. Kostelcem se malo osvrnuo na ovaj prelazak Renaulta na Castrol. Nismo previše išli u detalje ali mi je rekao da oni i dalje u ponudi imaju i Elf i Castrol.

Koliko sam shvatio, norma za moja kola je RN17/RN17fe pa bi to bilo ili ovaj Elf:

https://www.amazon.de/-/en/Evolution-RN-TECH-Elite-5W-30-Litre/dp/B07Z7XQP1G

ili ovaj Castrol:

https://ulja.hr/proizvod/castrol-gtx-5w-30-rn17-5l/ 

Nevezano za cijenu, kaj bi bilo bolje izabrati?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.