Jump to content

Alarm


vlovrec

Recommended Posts

pa kuda svijet ide kad više ni fluence ne možeš ostaviti bilo gdje. malo sam se šokirao. jedan od razloga kupnje je bio i taj da se ne zamaram sa potencijalnom krađom

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lowlife said:

Nemrem vjerovat da su se na fluence namjerili. Ako nije tajna koji si dio zgb..
Sad zanimljivo ja imam neku lampicu sta blinka kod prekidaca 4 zmigavca al nisam siguran jel to alarm. Skidali su plastiku da prespoje uch. A realno prave lopine ubace samo drugi ecu sa immo off i odvezu auto. Posebno ove na kartice. Gurnes zdrastvenu i upalis ga.

Imam i ja tu lampicu, na prekidaču za zaključavanje, nije alarm 😞

Iz Čakovca sam... auto je na dosta prometnom mjestu, nije garažiran, valjda su ga nagledali

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Lowlife said:

A realno prave lopine ubace samo drugi ecu sa immo off i odvezu auto. Posebno ove na kartice. Gurnes zdrastvenu i upalis ga.

Tako se ne rade Renaulti, tako rade VW. Ovi na karticu se dekodiraju, kao mobilni telefoni.

Evo vam ga primer..

https://www.prodecoders.com/product/renault-key-device-version-6-0/

 

"You have the possibility to learn keys/cards when the owner of car has lost all keys/cards"..

@ vlovrec

Ako nema ostecenja na bravi.. Ili je nisi zakljucao (zaboravio ili su ometali signal, pa nisi ni mogao da zakljucas). Opcija B je da su profi lopovi ocesljali bravu i usli unutra, ali nisu uspeli da pristupe iz nekog razloga imobilizatoru (manje verovatno).

Nemojte se igrati sa Renoima, ukradu se za pola minuta. Zastite ih kako god. Njih kradu pocetnici u tom svetu.

Link to comment
Share on other sites

On 27. 02. 2020. at 9:21, Lowlife said:

Nemrem vjerovat da su se na fluence namjerili. Ako nije tajna koji si dio zgb..
Sad zanimljivo ja imam neku lampicu sta blinka kod prekidaca 4 zmigavca al nisam siguran jel to alarm. Skidali su plastiku da prespoje uch. A realno prave lopine ubace samo drugi ecu sa immo off i odvezu auto. Posebno ove na kartice. Gurnes zdrastvenu i upalis ga.

Nije baš tako jednostavno.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.