Jump to content

Sto spada u Sport obitelj


182

Recommended Posts

2lagunav6: pa daj si onda kupi hondu i odi na hondaklub, koji si se k.. dotaknuo honde??

to kad sam je i koliko slinio za autima uopce nije tvoj problem, uostalom vise manje sam slinio za renaultima, dok ti ocito patis na hondu!!

nemoj mislit da ako si stariji da vise znas ili nesto tako slicno..

uostalom moze se honda vrtit koliko hoce kad stoji na mjestu, pogledaj molo ovijes honde?? i tako neke stvari osim motora..

i da, malo slabije shvacas neke stvari pa se necu prepirat s tobom jer to ocito nije moguce, zabrijo si krivo i gotovo..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Safrane

    16

  • Spex

    9

  • BALEV

    6

  • 182

    6

Top Posters In This Topic

Za one koji ne vjeruju u Renault Sport, ovo je sa njihove stranice o organiziranim posjetima tvornici, još nema za ovu godinu.

March 11th, April 8th, May 20th and June 17th 2005

Visit the Alpine (Renault Sport) factory where the Clio 2.0, Clio V6, M

Edited by 182
Link to comment
Share on other sites

:lool::lool::lool: Super mi je ova vasa tema ..podsjecate me na klince od kojih 2-3 godine kad se u pjescaniku svadjaju cija je koja kantica i lopatica i cija mama bolje kuha :lool::lool::lool:

:plazi::plazi:

2 IvanB

po čemu se guram, šta nesmijem imati svoje mišljenje pa makar ono bilo, prema tebi, pogrešno :??:

Link to comment
Share on other sites

Svi Renault Sport modeli se izradjuju u tvornici u Dieppe-u, koja je inace stara Alpine tvornica.

Ne znam od kud informacija da Clio Sport narucen u Njemackoj i Hrvatskoj nisu isti.

Na forumu se inace pise puno netocnih i neprovjerenih informacija, ovaj topic je samo potvrda opceg trenda. Steta za forum.

w

Link to comment
Share on other sites

Svi Renault Sport modeli se izradjuju u tvornici u Dieppe-u, koja je inace stara Alpine tvornica.

Ne znam od kud informacija da Clio Sport narucen u Njemackoj i Hrvatskoj nisu isti.

Na forumu se inace pise puno netocnih i neprovjerenih informacija, ovaj topic je samo potvrda opceg trenda. Steta za forum.

w

hmmm...

jel znas mozda da se Clio V6 dugo radio u TWR-u (Engleska)!? zacudjen !?

jel znas da se karoserije rade u Flins-u kod Pariza.

jel znas.....ufff muka mi..sorry, ali slazem se da se cesto daju "novinske" informacije

NHF i BIIIIGGG :respect: svima na forumu...

odoh ja....:trk:

I da,... famozni Renault Sport nije u staroj Alpina tvornici vec cca 150 metara dalje je nova hala (ili je barem prije 2 godine tak bilo)...ovo ovako usput :plazi: i tam se na pokretnoj traci sastavljauju auteki...ali ne samo tamo :roll:

Link to comment
Share on other sites

hmmm...

jel znas mozda da se Clio V6 dugo radio u TWR-u (Engleska)!? zacudjen !?

SAMO V6 225 jednu godinu!

I da,... famozni Renault Sport nije u staroj Alpina tvornici vec cca 150 metara dalje je nova hala (ili je barem prije 2 godine tak bilo)...ovo ovako usput :plazi: i tam se na pokretnoj traci sastavljauju auteki...ali ne samo tamo :roll:

Teško da je bilo prije dvije godine jer u Renault Sport Newsletteru br. 12 iz 2005 pisalo da je od petog mjeseca 2005 Renault Sport preselio iz stare tvornice u Les Ulisu u novu Alpina.

Link to comment
Share on other sites

Isuse koji ste vi frikovi...

Ajd kad toliko pretra

Link to comment
Share on other sites

Jel vi hocete da kazete kako moj GTT ne pripada ovdje jer je napravljen u Flinsu?!?! :evil: A? AAAA?

:lool::lool::lool::lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Evo još par modela iz RS familije... Samo što su ovi pristupačniji, pa ko

Link to comment
Share on other sites

Ti nemaš blage veze o ničemu, kada mjeriš ubrzanja poanta je što prije ubrzati a ne dali kotaći okreču prazno ili ne. A teško da 4x4 vrti u prazno na suhome. A vjerojatno to ti sa 1.4 krečeš s okretajima u leru. Probaj jednom neki jaki auto pa izmjeri ubrzanje da bude kao tvorničko ili bolje.

Forumi postoje da bi se raspravljalo i da bi se dijelile informacije, dru

Link to comment
Share on other sites

Guest SUZUKI

nisam vec vise od pola godine napisao post......citam ovo i ne vjerujem kakvih likova ima.....najjaci je ovaj safrane, lik iz belog manastira ZNA zašto safrane biturbo nije uspio na tr

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi nekolicina trebala poraditi na manirima raspravljanja na forumu. Prozivanja direktno imena je jednako upiranju prsta u nekog.

Rasprava se temelji na demantiranju a ne vrijeđanju.

Inace ako netko vjeruje da mu auto ide bolje jer ima npr. krastavac u portapaku neka misli tako. Njegova stvar.

Link to comment
Share on other sites

He,he-a dobri ste ljudi ,dobri ste.

Čitam ja ovo sve i smješim se jer ovdje ima stvarno svakakvih likova..

Dajte sad ovi malo naivniji-raspalite tko je najbr

Link to comment
Share on other sites

nisam vec vise od pola godine napisao post......citam ovo i ne vjerujem kakvih likova ima.....najjaci je ovaj safrane, lik iz belog manastira ZNA zašto safrane biturbo nije uspio na tr
Link to comment
Share on other sites

Brijem da ste svi malo previse zabrijali,mislim da uopce nije bitno ciji auto gdje spada i cije je "kao " sport a ciji nije,svaki auto koji se vozi po normalnoj cesti je obican auto,bar za mene samo je razlika u konjskim snagama,sportski auto je onaj koji je na pisti i samo na pisti ili nekoj stazi.....btw moje mišljenje! i mislim da nema potrebe za vrijedjanjem i upiranjem prsta u nekoga i prozivanaj imenom,svako ima pravo na svoje mišljenje.....ako neko vozi ficu i kaze da je to njegov sport neka mu bude to je njegovo misljenje i on na to ima pravo,a sto cinjenice i podaci kazu to je druga prica!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Primam kritiku radi TWR slozenog Clia v6, njega sam potpuno zaboravio.

Ali mislim da je doista jasno koji modeli su Renault Sport, na to sam i ciljao.

Pitanje koji su Renault modeli sportski je nesto sasvim drugo i ocito tema ovog topica.

Naravno, oko jedinstvenog odgovora ce se forumasi jako tesko sloziti.

w

Link to comment
Share on other sites

Počeli ste pretjerivat, a od nečeg jednostavnog radite komplikaciju. Zna se što je "Renault Sport" radio, a što nije.

Link to comment
Share on other sites

Počeli ste pretjerivat, a od nečeg jednostavnog radite komplikaciju. Zna se što je "Renault Sport" radio, a što nije.

Jedno je raspravljati a drugo je vrijeđati, a treće je što to vrijeđanje dopuštate i to nekome tko ni nevozi Renault.

Link to comment
Share on other sites

>Micek: to je sad totalno van topica... Ima i peglica koja popapa ta dva fićeka...

>Safrane: Ako ćemo iskreno, nije te nigdje izvrijeđao na način da je psovao ili tako to, nego se više sprda s tobom :zubo::dhand:

Ne brini, sve ima svoje granice... a baš sumnjam da ćete se sad tu

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.