Jump to content

Sto spada u Sport obitelj


182

Recommended Posts

Jedno je raspravljati a drugo je vrijeđati, a treće je što to vrijeđanje dopuštate i to nekome tko ni nevozi Renault.

Sla

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Safrane

    16

  • Spex

    9

  • BALEV

    6

  • 182

    6

Top Posters In This Topic

>Micek: to je sad totalno van topica... Ima i peglica koja popapa ta dva fićeka...

>Safrane: Ako ćemo iskreno, nije te nigdje izvrijeđao na način da je psovao ili tako to, nego se više sprda s tobom :zubo::dhand:

Ne brini, sve ima svoje granice... a baš sumnjam da ćete se sad tu

Link to comment
Share on other sites

razočaran sam šta je na forumu tako puno gnjava nekog i ljutnje, a malo ljubavi...

nitko nije spomenuo gamu Renault Sport, Gordini ni Alpine odjela, nitko se time ne bavi, samo se tu prepucavate oko ničega, čast izuzecima...

Jako me

Link to comment
Share on other sites

razočaran sam šta je na forumu tako puno gnjava nekog i ljutnje, a malo ljubavi...

nitko nije spomenuo gamu Renault Sport, Gordini ni Alpine odjela, nitko se time ne bavi, samo se tu prepucavate oko ničega, čast izuzecima...

Jako me

Link to comment
Share on other sites

E onda kad ja stavim Renault sport čarape i moj clio spada u Renault sport

:hahahe::hahahe:

No chance. Tvoj Clio ne, al' tvoje noge eventualno da.

Sam je pitanje kolko ubrzavaju...

w

Link to comment
Share on other sites

Guest SUZUKI

safrane, nisam te ja nigdje vrijeđao nego se sprdam s tvojim izjavama!

a kada si rekao da tu pišu oni koji ne voze renaulte ako si mislio na mene onda; u 8 godina sam IMAO 3 RENAULTA (clio II 1.4, clio dvanulček i trenutno kantu dci 82 a uskoro opet dvanulček 182)!

sa svakim sam napravio cca 75-130 000km u godinu i pol do dvije i mogu ti laički reći koja je razlika između auta kojeg je slo

Link to comment
Share on other sites

safrane, nisam te ja nigdje vrijeđao nego se sprdam s tvojim izjavama!

a kada si rekao da tu pišu oni koji ne voze renaulte ako si mislio na mene onda; u 8 godina sam IMAO 3 RENAULTA (clio II 1.4, clio dvanulček i trenutno kantu dci 82 a uskoro opet dvanulček 182)!

sa svakim sam napravio cca 75-130 000km u godinu i pol do dvije i mogu ti laički reći koja je razlika između auta kojeg je slo

Link to comment
Share on other sites

Ja bih vise volio da mi se auto kvari ko obican renault. O kvaliteti mozemo pricati tak nakon ere R5 GTT-a :bigl::bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Ja bih vise volio da mi se auto kvari ko obican renault. O kvaliteti mozemo pricati tak nakon ere R5 GTT-a :bigl::bigl::bigl:

Hahahahahaha....:lool::lool::lool:

Eto vam jednostavnog rjesenja sta spada u RS "ergelu".... ako se u prosjeku kvari vise nego ostali, sigurno je djelo RS-a.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest SUZUKI

a sto ces!? probas jednom i onda se zarazis.....nemoj prodat tog clia jer ces nakon par tjedana vec biti lud! cak niti motor ne moze taj gust odraditi....

nego, zvao sam naseg zajednickog prijatelja iz SB jos preko ljeta pa mi je nesto javljalodanije dostupan ili da je krivi broj....tako nesto!? daj mi na PP posalji njegov br mob!

eto, ja se nadam da ce sve biti po planu i da cu pred kraj ljeta opet zajahati dvanulcheka!?!?!?!?!!!! vec sam luuuuuuuuuuuuud!!!! imam i nocne more, budim se gotovo svake noci, cak su mi preporucili i tablete.....i sve to zbog pomisli sto cu sve raditi likovima u razno raznim 'pilama'!?

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Hahahahahaha....:lool::lool::lool:

Eto vam jednostavnog rjesenja sta spada u RS "ergelu".... ako se u prosjeku kvari vise nego ostali, sigurno je djelo RS-a.... :zubo:

ili npr. ako vam ljudi govore jebate kaj ti je ovo neudobno bubrezi me bole, i stišće me ovaj zic, onda vi ka

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
R19 :??: (1.8 16v 101kw/136ps)..kaj to ne spada pod sport populaciju????

Naravno da spada.... ako spada 11ka turbo onda spada i tvoj, kao nasljednik... ;) ili deda novog Megane sporta.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Naravno da spada.... ako spada 11ka turbo onda spada i tvoj, kao nasljednik... ;) ili deda novog Megane sporta.... :zubo:

A moj? :roll::laugh:

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.