Jump to content

Koliko tko km. u prošloj godini ?


fuky

Recommended Posts

da ti razmislis o tome da pocnes malo VOZITI... :bigl::bigl::zubo:

Ha, ha... vozim svaki dan... nisam kriva što mi je firma srazmjerno blizu, ali opet bez druge mogućnosti prijevoza osim auta.... :laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shogo

    5

  • fuky

    4

  • dajmirenault

    4

  • Nathaniel

    3

2 SAFRANE

A vozimo se ja i Maxxo svaki drugi dan po 90 km u jednom smjeru na posao.

Al to je samo dio..Koliko puta u godini uzdu

Link to comment
Share on other sites

Sa Twingom dok ga nisam prodao, znači do 10 mjeseca oko 20000

Sa Cliom od 10 mjeseca do nove godine oko 5000

-----------------------------------------------------------

Sve skupa = 25000km

To mi je i godišnji prosjek :)

Link to comment
Share on other sites

Pise da ne smijemo spominjat voznju za firmu, ali kaj ja mogu kad je firma privatna pa letim i sa cliom. Tako da sa cliom nekakvih 30-35k km, a sa teretnim vozilima skoro tolko. Ispada 170km dnevno... ne znam ni sam kud idem :)

Link to comment
Share on other sites

2 SAFRANE

A vozimo se ja i Maxxo svaki drugi dan po 90 km u jednom smjeru na posao.

Al to je samo dio..Koliko puta u godini uzdu

Link to comment
Share on other sites

2 buba mara

He,he-a ovo je gore-radim još dalje.Pola puta do Zadra,autocesta,mjesto tunel Sv.Rok

Link to comment
Share on other sites

Od 18.6.2005 kad sam dobio meganea, do sada sam napravio 25000km, ali samo po Zagrebu i okolici, za putovanja je tu X5! :)

Link to comment
Share on other sites

Od 18.6.2005 kad sam dobio meganea, do sada sam napravio 25000km, ali samo po Zagrebu i okolici, za putovanja je tu X5! :)

Nije loše, kaj izlaziš ti iz tutacha uopće :??::laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
:oo::oo:

Nist ne pitaj :)

Takav je gust voziti se u tom autu da se prvih 3 mjeseca nisam vadil iz njega.

Zadar <-> Zagreb svaki vikend preko ljeta, pa Zg <-> Vz, pa Vz <-> Ck, pa nocne voznje po Zg

Nabralo se nenormalno.

Potrosnja nije velika, ali lepa suma je otisla u rezervar, ali gust je exponencijalno vise vracen ;)

Link to comment
Share on other sites

S Loganom 15000 za 10 mjeseci, s R-5 oko 10000 a sa Gilerom Stalker 5000. Na INI trljaju ruke kad me vide.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Donald

40tak tisucica, s golfom 1.6 benzinjara kojem prosjecna potrosnja ne pada ispod 13 l - pa ti racunaj kak mene vole na benzinskoj.

Kaj se sluzbenih tutaca tice, jos 10tak tisuca, radim na filmskim festivalima pa se nakupi oko 3 do 4 tisucice u tjedan dana (na svu srecu u tudjim autima)

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.