Jump to content

Koliko tko km. u prošloj godini ?


fuky

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shogo

    5

  • fuky

    4

  • dajmirenault

    4

  • brzi16v

    3

Pa zamisli mene na posao i s posla 34tkm, pa onda uzmeš nekoga kome je radno vrijeme 8 - 10h u autu...ništa čudno

Link to comment
Share on other sites

74tkm? Pa ti živiš u autu..

Da...i ovo pišem iz njega. :)

U Doblóu je mojih cca 20kkm, ostalo je od starog.

Pardon, 10kkm godišnje, zahebava Tapatalk pa ne mogu editirati

Link to comment
Share on other sites

Ja sa svojih niti 20tkm proklinjem auto i vožnju a naspram vas sam penzić. :D 

A čovjek se navikne na kilometražu i ni ne primjećuje je ali kada gledam s ovog stajališta ne mogu si zamislit da udaram toliko kilometara, makar volim vozit i bit u autu..

Link to comment
Share on other sites

Natjera te svašta na vožnju, ja bi radije da sam bliže pa mogu biciklirat, ali nismo svi blizu posla....pa dijete u Zg vrtić, itd

Link to comment
Share on other sites

Živim u ZG, dućan nam je u Samoboru (17km u jednom smjeru).

Dnevno barem 2x naknadno idem u/iz ZG bez odlaska na/s posla.

Pa dostave...u prosjeku Dobló radi nekih 130km/dnevno, Combo 80tak.

I to gradske vožnje. Ispizdiš ponekad.

Dođe mi da stavim onu drive cam pa da vidite kakvih pacijenata sve ima na cesti.

Edited by Raptor6767
Link to comment
Share on other sites

A jebiga, poso ne pita. Ja imam nekih 15 km do posla što nije toliko strašno jer nejdem kroz grad neko se dignem na autoban u dugavama i do lučkog. A kad dođe dijete onda bu se i to mijenjalo i kilometraža bu rasla :D

 

Joj mogu si zamislit kakvih sve likova ima po gradu, ja sam si mislio to uzet al kažem ja ne vozim toliko po gradu pa nebi bilo materijala.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kupljen 5.7. prosle godine sa 130500,sada na 146500...16tkm je cist ok,vidim da nemam potrebu za dizelasem

Link to comment
Share on other sites

od rege do rege cca 23 000 km

Link to comment
Share on other sites

Kupljen pred 2 godine s 177 000. Sad je na 228 000. Dakle godišnje 26 000

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.