Jump to content

Clio 182 sport/cup


Guest sbogadi

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • psykoman

    16

  • Spex

    12

  • OS-300

    9

  • Ballistix

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 8 months later...
Drugačiji prednji ovjes, druge felge, jo� malo drugačija geometrija ovjesa :zubo:

Jednom sam bio naletio na ovu sliku i zaboravio je sačuvati, i kasnije je tra

Link to comment
Share on other sites

Razlika je i više nego očita... Zato i koštaju blizu 1000 £ :zubo:

U jednom engleskom izdanju EVO-a (od prije godinu, dvije) sam pročitao da par košta 1500 GBP!

Točno se sjećam da sam ostao :oo: .

Ako ga negdje iskopam u podrumu, skenirati ću tu stranicu.

Link to comment
Share on other sites

OK, ak je tak onda update liste

1. Clio Sport ph1 172

2. CS 172 ph2

3. CS 172 CUP (bio je lakši, bez klime i nekih drugih stvari, rekli bi "sirov")

4. CS 182

5. CS 182 CUP (također je bio lakši od običnog 182, ali je imao klimu u serijskoj opremi).

6. CS Trophy

Jel mo

Link to comment
Share on other sites

Fali ti jos Ph1 Light (u odnosu na obican Ph1 ima aluminijske haube i neke izmjene na glavi su pronadene za koje nisam 100% siguran pa necu ulaziti u detalje) i Ph2 Trophy za Mexicko trziste (racing blue boja, 15" Speedline Turini, limitirana proizvodnja na 50 kom)

I jos moram dodati da je u UK prodano 500 Trophya (ne 450)... oni za CH trziste su prica za sebe i imaju numeraciju do 50 kom... ;)

jel to taj ph2 trophy?

941.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 shumy: Nije to Trophy. Trophy 182 ima dva auspuha, antracitne felge i natpis Trophy na pragu ispred zadnjeg kotaca. Svih 500 koji su prodani u engleskoj su crveni (Capsicum Red), vjerujem da je tako i onih 50 iz Svicarske.

Link to comment
Share on other sites

Fali ti jos Ph1 Light (u odnosu na obican Ph1 ima aluminijske haube i neke izmjene na glavi su pronadene za koje nisam 100% siguran pa necu ulaziti u detalje) i Ph2 Trophy za Mexicko trziste (racing blue boja, 15" Speedline Turini, limitirana proizvodnja na 50 kom)

I jos moram dodati da je u UK prodano 500 Trophya (ne 450)... oni za CH trziste su prica za sebe i imaju numeraciju do 50 kom... ;)

Prvo godiste Ph1 172 svi imaju aluminijsku prednju haubu. (pa tako i onaj moj stari crni)

Za izmjene na glavi nisam cuo.

Drugo i sva naredna godista imaju obicne haube.

Ja bi opet sporta.

w

Link to comment
Share on other sites

Prvo godiste Ph1 172 svi imaju aluminijsku prednju haubu. (pa tako i onaj moj stari crni)

Za izmjene na glavi nisam cuo.

Drugo i sva naredna godista imaju obicne haube.

Ja bi opet sporta.

w

sta je porš ne daje toliko gušta? :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Mozemo razgovarati - tak sam si ja to i zamislio!!!! :bigl::bigl:

Porsche daje gusta do ibera, ali me svrbi poceti slagati kolekciju. Cisto da gustam sto imam.

Sorry na OT ali ako hoćeš mo

Link to comment
Share on other sites

Ovo je 172 Cup ili Light ili J.Ragnotti...

To je Cup, mislim da se da i pročitati ispod natpisa Clio :hey:

Link to comment
Share on other sites

To je Cup, mislim da se da i pročitati ispod natpisa Clio :hey:

mislim da i nema neke velike razlike..

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.