Jump to content

Talisman, Scenic i Espace se prestaju proizvoditi?


Med0

Recommended Posts

29 minutes ago, dado_sk said:

Ima i TDI za iste novce ali gol kao puška i bijeli. 

ako pricamo o bijelom u istom salonu, taj nije gol ko puska, ima navigaciju, WiFi u pokretu, p+z parking senzore, virtualni cockpit, takoder grijana sjedala i ne znam sto jos od dodatne opreme koja se ne vidi...

Link to comment
Share on other sites

Uh,nisam dobro gledao. Vidio sam bijelu boju i odmah zaključak. Sjedala su jeftinija i djelovao mi je skromniji. Nema izgleda više nigdje "gol kao puška".

Link to comment
Share on other sites

Dečki, za te nofce dobijete rabljeni RenFault i vikendicu :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, dado_sk said:

Uh,nisam dobro gledao. Vidio sam bijelu boju 

Tu bijelu treba isto masno doplatit, fyi...

Link to comment
Share on other sites

Sviđa mi se volan. :rotfl:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Malo su zabrijali sa Vodikom, razviti mrežu punionica tj dobit i transportirati vodik je brutalno skupo. Ne vidim to kao budućnost autoindustrije..

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam shvatio iz zadnjih nekoliko članaka sa različitih mjesta, radi se na tome da će se pokušati ne transportirati vodik, nego ga proizvoditi na samom mjestu gdje je potreban.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Espace ide dalje vjerojatno kao Produzeni Austral. Danas izašao službeni teaser

 

Link to comment
Share on other sites

Baš sam gledao taj filmić.....drago mi je da se saga nastavlja i jako me interesira na šta će to ličiti.....

Taman sad možda padne cijena 5toj generaciji pa ju možda i uparkiram pred kuću (dva možda su ipak možda malo puno):hahahe:

Link to comment
Share on other sites

Prekjucer se malo đirao s bajsom pa sliknuo Australa ispree Baotića, 5 metara dalje novi nisan kaškai, na oko dva ista auta sa razlicitim znakovima, zaboravio sam kaj pise tocno desno na cosku haube al znam da je bilo slovo e, znaci neki polustrujić

IMG-20230124-WA0009.jpg

Edited by josipp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.