Jump to content

Meglio 197


Goran_

Recommended Posts

Al si se raspisao, ovoliko puno riječi nisam očekivao od tebe🤣

Link to comment
Share on other sites

Vrhunski! 
Kako kocnice podnose to?

Nekako slično sam i ja sebi to zamišljao ali koji god 197 da sam isao viditi je bio los. Još čekam svoju priliku.

Link to comment
Share on other sites

Prva misao što mi je kroz glavu prošla je ovo što je Čardak napisao 🤣

Drago mi je da si otvorio temu na forumu, zadnje vrijeme imam osjećaj da forum lagano ide u nekom krivom smjeru po pitanja sadržaja .

Auto je show, ne mogu zamislit tu snagu u cliu :D

Neki TD u planu da se to uživo pogleda ?

Edited by Optimista
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, cardak said:

Al si se raspisao, ovoliko puno riječi nisam očekivao od tebe🤣

Imam svoje trenutke 😂

2 hours ago, laci said:

Vrhunski! 
Kako kocnice podnose to?

Nekako slično sam i ja sebi to zamišljao ali koji god 197 da sam isao viditi je bio los. Još čekam svoju priliku.

Otraga je ds2500, naprijed ds 1.11 i koci auto bas jako i po ravnom i niz sljeme 😄

39 minutes ago, Optimista said:

Prva misao što mi je kroz glavu prošla je ovo što je Čardak napisao 🤣

Drago mi je da si otvorio temu na forumu, zadnje vrijeme imam osjećaj da forum lagano ide u nekom krivom smjeru po pitanja sadržaja .

Auto je show, ne mogu zamislit tu snagu u cliu :D

Neki TD u planu da se to uživo pogleda ?

Vozil sam nulu na dve trke jer moram imat rollbar ak hocu u klasu... to nisam htio jer sam htio imat obiteljski auto... budem neku istarsku rivijeru odvozio...

 

Nisam u trendu bas, ne radim blogove, vlogove itd tak da je ovo jedina snimka auta koju imam 🤣

Edited by Goran_
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lijepo si ti to slozio, svaka ti cast!

Takvog su u Dieppe odmah trebali sklepat, ne bas toliko naturpijan kao sta si ti slozio nego barem sa stock motorom iz megiya rs. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, frenchkey said:

kako je na cesti, izazivaju li ovi u rs škodama dizlo i sličnim čađarama? :bigl:

A vozim se u 2mj jednom mozda dva puta, pa ne naletim na trkace bas... vise se "bemweji" napikavaju  😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, frenchkey said:

hoće oni. I kako se provedu?

Dobro se provedu dok ne prešalta 2 nize.. 😜I onda se pitaju jel ode bio neki clio... Ma NE pricinilo mi se da je.... 

Edited by macak
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, macak said:

Dobro se provedu dok ne prešalta 2 nize.. 😜I onda se pitaju jel ode bio neki clio... Ma NE pricinilo mi se da je.... 

Ima Nm i ne previse kg tak da...netreba bas puno saltat 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, meshgrid said:

vozio si nulu tamo u belici u 7mj, jel? baš je kul auto, super ide i zvuči. svaka čast!

Je... malo sam dosao posunčat i probat auto 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
57 minutes ago, Display said:

Hebote jel brzi od ove supre :D

A malo je 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.